Bytový dům Provaznická – foto z výstavby

Aktuální fotografie výstavby bytového domu na ulici Provaznická v Ostravě.

provaznicka

provaznicka

Související články


Komentáře

 1. zerdě :

  ja nevim, neni to zbytecne stavet nove byty? na srealitach je v soucasne dobe k prodeji asi 1800 bytu a to vcetne bytu v novostavbach jako treba u Karoliny nebo u kostela sv. Vaclava

  Thumb up 1 Thumb down 9
 2. Balde :

  zerdě: na to fakt nevím co říct, protože tuhle otázku může položit max tak 10 leté dítě

  Thumb up 3 Thumb down 2
 3. Balde :

  jinak super ceny

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. zerdě :

  no tak pardon, ze neskacu radosti

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Martin [msstavby.cz] :

  zerdě: Pokud se investorovi vyplatí stavět nové byty. A tuším, že v tomto projektu jsou předchozí domy snad i vyprodané, tak proč ne.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 6. Tomas T. :

  zerdě: Myslim ze hlavni vec je v jake lokalite ten novy dum stavite. napriklad pokud se podivate na vami zminovane byty u karoliny tak ty jsou jednak v problemovem centru (neni moc kde parkovat, pres vikend si tam poradne nezajdete na obed, o jiste migrujici mensine nemluve) , mate v okoli mnohem vetsi koncentraci lidi a take je to na pocet pater tusim ze vice nez 2x vetsi. cili je to uplne jiny typ lokality a budovy. coz pro nekoho muze hrat zasadni roli.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 7. Balde :

  Tomas T.: pry problemovém centru – na karolíně je podzemní parking pro majitele bytů, v Karolině je Coleseum které je otevřeno i o vikendu, migranty na Karolině moc nepotkáte

  Thumb up 4 Thumb down 1
 8. Danek :

  zerdě: za sebe mužu říct, že kolega prodává byt v Porubě(protože kopupil jiný) a švihl to do několika relaitek…Takže vy vidíte jeho byt odhadem jako 8-10volných bytů…přitom prodavá jeden.To jen tokový postřeh.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Martin [msstavby.cz] :

  Tomas T.: Jako nevím, co ted porovnáváš :D. Ale když si někdo koupí byt v Karolině,tak mám k tomu i parkovací místo. Pak k těm restauracím. není pravda, že se nedá v centru nedá přes víkend najíst. Navíc pokud se bavíme o těch bytech, tak snad mají kuchyň, ne? :D Jako je málo lidí, co by jedlo každý den v restauracích. A pak ti migrující občané, to je snad úplně mimo ne? Resp. jsou vic min všude…

  Thumb up 2 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.