Bytový dům Nádražní – vizualizace

Autor projektu: BITTNERARCHITECTS s.r.o.

Zdroj: bittners.cz

Související články


Komentáře

 1. Summerboy :

  Vypadá to lépe než na billboardu!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. mm :

  Tak teď už jenom začít stavět, ať máme o další proluku míň, myslím si, že se to tam bude hodit.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Summerboy :

  Jo, zastavěná proluka je vždycky fajn, akorát zrovna tady tuto jsem ani jako proluku nevnímal, jsou daleko horší a exponovanější (a lá Květinová síň), ale tak snad i na ty dojde. Nevíte, jaký je stav věci tam? Naposledy jsem slyšel, že neměli vyřešené parkování, takže to pozastavili, ale od té doby ticho po pěšině…?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. mm :

  Ano, to souhlasím. Byla to i nebyla proluka, souvislá zatravněná plocha, která když se zastaví, tak jen dobře, ale jsou tady proluky, které mi vyloženě pijí krev. Největší ta po květinové síni, kde už min. dva roky mělo něco stát a kde nic, tu nic. Parkovné může akorát tak investora odradit. Hned naproti plechová bouda ala vietnam. To tam už také nemá co dělat atd. Takže jsem rád, že tam snad něco vyroste, ale v samém centru bych to přivítal více a snad se i tam začne co nevidět kopat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Summerboy :

  @mm: Přesně tak.. a to, že říkáte, že snad i tam se začne co nevidět kopat, to je jen naše společné přání, anebo máte nějaké zákulisní informace ;-)?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Balde :

  Když už se tu bavíte o prolukách, nema někdo informace jak je to s nimi aktualně, kde se bude stavět, kde se to odsouvá ??? hl by mě zajimalo jak to vypada z hotelem naproti karoline, dalsi proluku naproti polskemu domu, a zastavba misto parkingu vedle stare radnice

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. mm :

  Summerboy: Bohužel, to je asi jen naše přání, přání jak vidím i Balda možná i některých jiných. Vycházím z přesvědčení, že když se chystají zástavby proluk v širším centru města, že se už konečně stane zázrak a že se začne zastavovat i v samotném srdci centra. Ten pozemek po květinové síni už mají dlouho koupený a musí jim taky něco vydělat, takže si myslím, že to parkovné „snad“ už dořešili a že začnou stavět – mají dva roky skluz. I mě osobně by zajímalo, jak to s prolukami vypadá, co se odsouvá a kde se začne stavět, takže se přimlouvám, zda by nešlo zveřejnit nějaký aktualizovaný seznam. Vím, že se měla naproti ČSOB zastavovat proluka, kde měl vzniknout menší hotel, i tady zatím klid po pěšině a samozřejmě mě také zajímá jak to vypadá s hotelem naproti Karoliny, zda se už radní umoudřil, a zda nezůstane jen u proluky. Vedle staré radnice asi navždy zůstane jen parkoviště, protože není možné, aby se tak dlouho tato proluka nabízela a zastavovala. Byla to jedna z prvních proluk, která se nabízela ze strany města. A proluka naproti polského domu je v majetku tuším, že Skanska a ta zřejmě vyčkává až zaplní Nordicu 1.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Tomas T. :

  mm: vedle stare radnice bude stat aupark. Jen je stavba odlozena na neurcito.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Martin [msstavby.cz] :

  Naproti ČSOB má být hotel Hollarova http://www.msstavby.cz/dostavba-proluky-hollarova-ulice-07-06-2011/ Než se taková začne realizovat, trvá to i pár let. Hotel u Karoliny. Proč by se měli umoudřit. Pokud investor nemá řádně vyřešené parkovaní, ať to napraví. Ačkoli to je sdržení stavby.
  Naproti Polskému domu CBC Ostrava http://www.msstavby.cz/tagy/cb-centrum/ Žádná Nordica 1 , Nordica 2, Nordicaxxx. Jen Nordica ;)
  Jinak u Nordicy těch 40% obsazenosti bylo jak se tam přestěhovala společnost OKIN Group. Přibylo tam UniCredit Leasing CZ a nedávno taky Grafton. A pořád 40%…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. mm :

  martin [msstavby.cz]: Samozřejmě musí být vše dořešeno a parkovné obzvlášť, jen aby v tom zase ale nebylo něco jiného, popř. osobní zájmy. Byl bych nerad, kdyby to investora odradilo a další léta tam byl jen holý pozemek. Už tak se obávám, že takhle dopadne nám. Beneše.
  Nordica, tam jsem si nebyl jistý, rád se nechám poučit, škoda jen stále těch 40 % obsazenosti.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Summerboy :

  @mm: Já myslím, že martin měl na mysli to, že i přesto, že se tam nastěhovaly další firmy, stránky jsou neaktualizované a pořád avizují pronajatých 40%, takže ve skutečnosti tam je toho pronajatého více…?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. mm :

  Tak jsem to špatně pochopil, tím lépe, třeba se za chvíli zaplní a začnou uvažovat o další výstavbě, což by bylo jen dobře a opět by nějaká proluka z centra zmizela.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Martin [msstavby.cz] :

  Summerboy: Tak, tak. Více.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Crazym :

  Tak takhle nějak u nás končí projekty https://goo.gl/AzDLAR Ostrava!!! :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.