Bytový dům Jaselská

Na Jaselské 29a probíhá stavba bytového domu. Nejedná se však o přestavbu administrativní budovy jak bylo psáno v žádosti podané investorem, jelikož ta byla v místě stavby zbourána.

Související články


Komentáře

 1. Viktor :

  Strašná architektura, lokalizace rovněž.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 2. Archer :

  Viktor: proč lokalizace? Mhd blizko , mestske sady rovnez , sportovni hala blizko…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Pavel :

  Archer:
  Vidím to jako věc názoru. Pro mě možnost dojít si pěšky 1x za 2 týdny na utkání 1. NBL do sportovní haly až takovým lákadlem není. Mnohem víc bych ocenil, kdybych pěšky odtud došel do obchodu s potravinama, na poštu, do trafiky, do lékárny, apod., takže sem bych se určitě nestěhoval. Městské sady na dohled jsou fajn, ale asi bych nechtěl vodit návštěvy k sobě domů přes nádvoří bývalého Moravolenu. Uvidíme, za jakou cenu se podaří byty prodat nebo pronajmout.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Archer :

  Pavel: Souhlasim nadruhou stranu blizkost mhd je dobra zastavka na krnovske je nedaleko . narozdil od Halkove nebo rezidenci u nakladni a kasarenske toto je vcelku klidne ..predpokladam ze se to rozproda …spis jako negativum jsem čekal ze nekdo zmini blizkost romskych rodin v okoli

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Pavel :

  OK, a ještě k té „architektuře“ – na prvních dvou fotkách to vypadá, jako by byl jihovýchodní roh domu mírně zkosený. Jestli je to tak, jak to vypadá, pak za sebe dávám autorovi projektu jasný palec dolů.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Tom :

  Architektura se tady žádná neodehrává, o tom není potřeba ani mluvit. Dům je v pasivu, proto malá okna, půdorys byl ovlivněný původním domem, který měl původně zůstat a být nastavěn. Lehce se soudí autor bez znalostí okolností – bohužel ze zkušenosti je to dnes často tak, že projektant jen kreslí co chce investor … tak snad to fasáda zachrání :)

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.