Bytový dům Englišova – foto z výstavby

Jak samotný objekt, tak jeho okolí, je dokončeno.

Lokalita ulice Englišova / Gogolova je charakteristická mezi válečnou zástavbou kvalitní architektury v podobě vil, řadových domů či bytových domů se šikmými střechami. Realizována novostavba bytového domu svým vnějším vzhledem do lokality nezapadá.

Pozitivní však je, že objekt disponuje venkovními žaluziemi. Plnými výplněmi balkónových zábradlí, které tak budou ušetřeny kutilským zásahům. Nebo terasami v přízemí do ulice Englišova. Dlažba parkovacích stání je z retenční dlažby, umožňující přímé zasakování dešťových srážek.

Původně byla na realitních webech prezentována i jiná, lepší podoba objektu

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. ludek konopcik :

  Pamatuji kdy se otevírala „sámoška“a byli jsme jak u vytržení že zboží si můžem vybrat sami. Dříve byl obchod u Hrbaču na Gogolove nebo mlékárna u Zábranske. Jinak tam byl jediný Pramen až za viaduktem a též řeznictví. To bylo slávy při otevírání. No a dnes?…

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. aldar :

  Kam se poděla architektura?

  Thumb up 10 Thumb down 0
 3. Pavel :

  aldar: Nejspíš v OBI neměli ty díly, co architekt nakreslil, jako třeba francouzská okna, tak to řešili jako Babica.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Michal :

  Ty kontejnery jsou tam dočasně nebo metr dva od oken už zůstanou?

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.