Komentáře

 1. Balde :

  vypadá to velmi dobře, a nevite jestli tam jsou byty, nebo tam budou kancelaře ??

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Tomas T. :

  Ty domy vypadaji proste uzasne. Skoda te rudne. Snad se nekdy v budoucnu dockame jejiho zapusteni pod zem….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Nimrod :

  Tomas T.: :-DDD To je dobrý vtip!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Martin [msstavby.cz] :

  Balde: Už z nadpisu je jasné, že tam jsou byty…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Tomas T. :

  Nimrod: Tak ftip to neni, hrube plany a uvahy na RSD lezi uz roky. Ale kazdy vi ze je to finance neunosne. Ale otazka co s touto komunikaci, vedouci prakticky pres mesto napric, lezi uz na stole asi 30 let. Ale minimalne dalsich 30 tam jeste zustane. Je to neco jako presun nadrazi v brne – jeho presun se projektuje temer 100 let , a existuji lide, kteri ten presun delaji cely zivot, a uz jdou davno v duchode. A presunuto neni vubec nic. A penize tecou a cas leti….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. aggu :

  4-pruhová Rudná a zejména průtah Vítkovicemi je jeden z největších dopravních průserů v Ostravě. Řešit se podle mne bude dříve než později ;) A jiné řešení než podzemní tam nevidím. Kromě zbourání půlky Vítkovic po Kotasovsku.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. marian :

  to bych spíš nejdřív „zakopal“ místeckou u tatranu

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Martin [msstavby.cz] :

  Nebylo by levnější a nejméně náročné, udělat z Rudné aspon trochu bulvár at to tam vypadá k světu ? :)
  Nasadit kolem stromy, upravit okolí apod.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. aggu :

  Rudná je podle měření jedna z nejfrekventovanějších ulic v ČR. Ten problém je tak zaflikovat nepůjde.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Tomas T. :

  martin [msstavby.cz]: No stromy si myslim ze se tam neprosadi. Jednak si k tomu reknou sve vsichni , kterym v danem miste vedou v zemi nejake inzenyrske site, a dalsi argument bude ze stromy na tak frekventovane ceste budou pri dopravni nehode, kdy auto vyjede z cesty, moc nebezpecne.
  Ale napad je to pekny.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.