Business Park Kunčičky

V business parku v Ostravě-Kunčičkách, který roste na místě brownfieldu, se usídlily další firmy. Výdejní sklad IKEA a spedice RABEN.
Dále probíhají přípravné práce na výstavbě dalších hal. Fotografie zaslel čtenář. Děkujeme. kuncicky kuncicky

Související články

Komentáře

  • PetrP 04.05.2015  ●  15:17

    Už jsem myslel, ze se v Ostravě otevírá další Ikea :D

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • Luděk 05.05.2015  ●  09:09

    A k čemu je ten výdejní sklad IKEA? Nikde jsem k tomu nenašel bližší informace? Bude to něco jako výdejní místo, když objednám zboží přes net?

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • aldik 05.05.2015  ●  15:27

    Luděk: E-shop IKEA zatím stále jen plánuje a připravuje, takže pro ten to asi ještě nebude. Spíš to je jen rozšíření skladu ostravské prodejny v Avionu ;)

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • S200 11.05.2015  ●  15:26

    Tchyně si asi před týdnem něco kupovala v IKEA v Avioni a pro vyzvednutí zboží ji poslali do Kunčiček… Takže asi tak nějak to funguje.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 11.05.2015  ●  16:22

    S200: Tak to bych se jim na to asi vy…l, jít si něco koupit a poslat mě někam do vystrkova 8 km od obchodu :-( Ikea :DD

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 2
  • balde 11.05.2015  ●  18:13

    Crazym: mozna to mají jen pro urcity typ zboží, třeba jen postele, nebo sedacky nebo tak

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • aggu 11.05.2015  ●  18:23

    IMHO málo místa v Zábřehu, více místa v Kunčičkách. Pokud potřebují rozšířit prodej, musí ubrat skladu, a v Zábřehu už IKEA nemá expansion kam dát, okolí je plné.
    Pro zákazníka samozřejmě opruz.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • aldik 11.05.2015  ●  19:11

    aggu: Okolí možná až tak plné není, v jižní části Avionu u Kiky myslím ta louka patří taky jim, plus stále je volná část krabice kde bývalo Takko (část po Gigasportu už konečně obsadili).

    Jen teda nechtěl bych bez auta dělat v tom skladu v Kunčičkách a ani tam jet MHDečkem jako zákazník (i když snad tam mají jen větší zboží a sedačku tramvají nikdo tahat nebude :D), tam to je příšerně dostupné veřejnou dopravou :-/

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • aggu 11.05.2015  ●  20:20

    aldik: Jezdí tam 4 a 14…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • balde 11.05.2015  ●  22:31

    aldik: a není to tak ze ti to třeba dodají do Zábřhu třeba do druhého dne ale pokud chces tak si to muzes vyzvednout tam? Jako ze poud to chces hned tak si muzes dojet tam jinak ti to dovezou třeba do dne dvou?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.