Bude další dům V parku?

Nový bytový dům s dvaadvaceti byty vyrostl v ulici U Staré elektrárny nad Náměstím J. Gagarina. V domě jsou dva až čtyř pokojové byty s obytnými plochami od 45 do 119 metrů čtverečních. „Už osmdesát procent bytů máme prodaných,“ popisuje zájem o bydlení na Slezské Ing. Michal Teper, obchodní ředitel společnosti Imos development, která projekt realizuje.

„Kolaudace domu se uskuteční v říjnu. Upravíme zeleň, okolí domu bude zatravněno,“ plánuje Teper. Původní projekt počítal se třemi stejnými domy v jedné lokalitě, vznikl ovšem ještě před krizí, která výrazně ovlivnila prodeje nových bytů. „V září se chceme definitivně rozhodnout, jestli postavíme další dům. Pokud prodeje budou pokračovat tak jako nyní, myslím, že stavět určitě budeme,“ konstatuje Teper.

zdroj: Slezskoostravská radnice (pdf)

Související články


Komentáře

 1. Michal :

  Raději nestavte nic a vysázejte tam zpět stromy, co jste vykáceli.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. MM :

  Jen postřeh. Volal jsem do realitní kanceláře, která je výhradním prodejcem bytů v tomto projektu. Nejprve jsem volal přímo makléři, který je za projekt zodpovědný. Bez odezvy, nikdo mi nevolal ani zpět. Poté jsem dvakrát volal na call centrum realitní kanceláře, opět se nikdo neobtěžoval zvednout telefon. Zpět mi nikdo nezavolal. Nechápu, že v dnešní době může fungovat firma s takovým přístupem k zákazníkům…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Tomas T. :

  MM: Tak jestli realitka zkoupila vetsinu bytu a ted je prodava na vlastni pest muze byt investorovi jedno. Hlavne ze ma zaplaceno a muze stavet dalsi etapu.
  A berte v potaz ze je pondeli…. to jeste vsichni spi po vikendu :-D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Summerboy :

  @Michal: Lepší mít hezké bytové domy než nehezkou džungli. Žijete ve městě, nikoli na samotě u lesa.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. MM :

  Tomas T.: Volal jsem tam minulý týden ve čtvrtek. Jinak realitka to nekoupila. Jedná se o Realitní společnost České spořitelny, která spolupracuje s více developery v Ostravě. Developer staví, oni by měli prodávat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. MM :

  Ještě doplnění. Stejný případ je u projektu Ostravská brána (Městská brána) od Metrostavu. Na telefon nikdo nereaguje. Dnes jsem si zašel do prodejního místa, které se nachází přímo v projektu a není tam ani noha. Velká reklamní plachta na objektu odkazuje na číslo, které opět nikdo nezvedá. Já se potom opravdu nedivím, že ten projekt je pro kupující neatraktivní. Nestačí si zaplatit plakáty a inzeráty v novinách, on musí také někdo reagovat na volání zájemců… Opravdová zoufalost :-(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. mm :

  Rozhodně jsem pro zachování původního projektu – tedy tří bytových domů. Krásně to tam oživí a dům vypadá dobře. Pokud se nepletu, stromů je tam pořád dost.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  tak to vypada, ze dalsi dum bude, dneska najely nakladaky na odvoz zeminy a bagr hloubi prostor vedle te nove stavby..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Summerboy :

  Výborná zpráva!

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.