Bonatrans – rozšíření

Informace k projektu rozšíření výroby ve společnosti Bonatrans Group v Bohumíně.

Záměrem společnosti BONATRANS GROUP a.s. je vybudovat v rámci výrobního závodu v Bohumíně novou moderní výrobní linku kol o projektované výrobní kapacitě 350.000 kusů kol za rok. Celý projekt bude realizován postupně ve 2 etapách, kdy v rámci první etapy bude instalována válcovací linka s příslušenstvím a sklad přířezů, v rámci druhé etapy potom bude realizován sklad hutního materiálu a dělení. Výroba v rámci nové linky bude nabíhat postupně od roku 2017, přičemž dosažení projektované výrobní kapacity se předpokládá v letech 2022 až 2024.
Záměr výstavby nové haly s výrobní linkou železničních kol je situován na pozemek v jihozápadní části průmyslového areálu BONATRANS GROUP a.s., severozápadně od stávající haly válcovny za obslužnými objekty válcovny

předpokládaný termín zahájení stavby:   1.Q 2016
předpokládaný termín dokončení stavby:  4.Q 2019

bonatrans bohumin

 

zdroj: EIA

Související články


Komentáře

  1. Martin [msstavby.cz] :

    +článek na ihned.cz Bohumínský Bonatrans přesvědčil francouzské dráhy, vyrábí i pro rychlovlaky TGV http://goo.gl/weKbn1

    Thumb up 2 Thumb down 0
  2. Rýša :

    martin [msstavby.cz]: Tak to je dobrá zpráva. Fandím Bohumínu, protože se za poslední desetiletí změnil k nepoznání. Takže další plus pro městečko ve stínu velkoměsta.

    Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.