Avion – rozšíření sever

Obchodní centrum Avion shopping park se opět začalo rozšiřovat. Netradičně o sportovní zónu.

Fotografie zaslali čtenáři. Děkujeme!
avion

avion-sever

zabreh

Související články


Komentáře

 1. balde :

  tak to je nejlepší nápad jaký je napad :D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. marie :

  Konečně investor částečně plní své dávné sliby?!?!?!
  Pokud mě moje paměť neklame, před výstavbou komplexu bylo slibováno, že na jižní straně (tam, co teď stojí KIKA a pod.) bude pro občany vybudováno sportoviště, bazén, snad i kino, zkrátka něco pro volnočasové aktivity. A jak to dopadlo? Takže po těch x letech je to slabá náplast. Nicméně, díky za ni!
  A nejsem si jistá, ale nebyla výstavbou volnočasového areálu v jižní části podmíněna celá výstavba?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. aldik :

  marie: Na bazény má v Ostravě monopol městská společnost Sareza, takže kdo ví jak by dopadl další, multikina jsou v Ostravě dvě a třetí by se těžko uživilo plus opravená Luna na Jihu jako poslední jednosálové kino v Ostravě.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 4. thvari :

  aldik: treti multikino by se uzivilo v Porube… nebo kdyby nekdo otevrel kino, kde by nevysilali jen halyvudsky a cesky mejnstrim, ale rekneme zajimavejsi filmy vzesle i z festivalu apod. neco takoveho jsem zazil v usa, ze meli v jednom malem meste vedle klasickeho multiplexu takove male multikino, ktere vysilalo zhruba na zpusob naseho minikina kavarna

  Thumb up 4 Thumb down 4
 5. aggu :

  thvari: Minikino, Art nebo Stará snad stačí ne? ;)
  BTW na té ploše buď může jít o „plnění slibů“ anebo čistou znouzectnost, protože tam nic jiného nejde postavit. Nejsem si jistý, ale na té louce od severu směrem k Electro Worldu kdysi byla pískovna pro vítkovické hutě. Později zavezená materiálem typu „co-město-dalo“.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. MM :

  thvari: Poruba je obvod důchodců, bohužel. Podle obyvatelů patří mezi nejstarší v Ostravě. Multikino se tam nemá šanci uživit.

  Thumb up 3 Thumb down 3
 7. O. :

  Treba neco takoveho? http://www.klajda.cz/olympia/

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Infoš :

  Zrovna jsem to chtěl napsat, je to podobné Brněnské Olympii, jen bez té stěny..

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.