Asko součástí OC Géčko

Součástí plánovaného OC Géčko, navazující na Globus v Ostravě-Porubě, bude obchodní dům německého nábytkařského řetězce Porta Möbel, Asko.

Zahájení výstavby se předpokládá na podzim roku 2013.
oc gecko

oc gecko

více: reflecta.cz

Související články


Komentáře

 1. Tomas T. :

  Myslim ze ta vizualizace s narvanym parkovistem je az moc optimisticka :-D

  Thumb up 1 Thumb down 1
 2. Jirka :

  Radio Pohoda?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. aldik :

  Tomas T.: Tak zrovna u Globusu se nebojím prázdného parkoviště, stejně jako u Kauflandu.. akorát že oba z jiného důvodu (jeden boduje v kvalitě, druhý v cenách).

  Jinak k věci- konečně bude mít i Poruba vlastní obchodní dům s nábytkem, protože žádný větší nábytek vlastně ještě v téhle části Ovy není…

  Thumb up 1 Thumb down 1
 4. Tomas T. :

  aldik: Pravda pravda. A az se postavi ta obchodni zona v privoze smerem na hlucin, tak mude mit svuj obchod s nabytkem i centrum a privoz. A pak zbyva postavit u hornbachu ve vitkovicich lutz xxl, a budou mit svuj obchod s nabytkem i vitkovice. S tim ze zabrech uz mam ikeu a kiku, hrabuvlka ma mobelix a marianky maji sconto.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. David :

  článek http://www.reflecta.cz/data/tz/000000094_dn.pdf

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. aldik :

  Tomas T.: A ještě bych mezi větší prodejny s nábytkem počítal i prodejnu Jena nábytek v retail parku u OC Futurum a několik prodejen Orfa nábytek v Ostravě celkově, z toho dvě na Jihu (dubina a zábřeh, náměstí snp). ;-) Jinak Orfa je myslím v Ostravě 3krát, dvě na jihu a jedna v centru.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. acdlcia [msstavby.cz] :

  Ta vizualizace bude nejspíš jen velmi orientační. Je zajímavé jak na ní mají třeba ten světlík v kuse nad celou pasáží i když už teď není až ke konci budovy… Ten kdo tu vizualizaci dělal ten hotový globus ani neviděl a použil původní vizualizaci které se stavitel už tehdy nedržel.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Oasis :

  +článek: „Nákupní centrum Géčko v Ostravě neotevře, rozhodl developer“ na zpravy.aktualne.cz: http://zpravy.aktualne.cz/finance/nakupovani/nakupni-centrum-gecko-v-ostrave-neotevre-rozhodl-developer/r~2eaa7e0489df11e4aff10025900fea04/

  Thumb up 1 Thumb down 0
 9. balde :

  Géčko Ostrava
  V roce 2018 se v Česku dokončí pouze jedno klasické obchodní centrum. Podle informací realitně poradenské společnosti Cushman & Wakefield půjde o projekt Géčko Ostrava. Centrum, které naváže na dosavadní hypermarket Globus v Opavské ulici, připravuje společnost Reflecta development. Původně se mělo otevřít veřejnosti už na jaře roku 2013, nevyšel ale ani druhý termín – jaro 2015.
  „Můžeme potvrdit, že centrum bude otevřeno před Vánoci 2018. V příštím týdnu chystáme vydání tiskové zprávy, která bude navazovat na zahájení výstavby,“ říká Alena Žahourová, marketingová specialistka společnosti Reflecta development.
  K dispozici je zatím pouze tato jediná archivní vizualizace. Firma slibuje, že brzy zveřejní nové – nyní procházejí finálními úpravami.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. balde :

  Se zpožděním oproti původním plánům by se mělo otevřít také outletové centrum Outlet Arena Moravia (na starší vizualizaci). U křižovatky dálničního přivaděče s Hlučínskou ulicí v Ostravě-Přívoze ho chystá společnost TK Development Czech, která byla developerem Fashion Areny v Praze-Štěrboholích.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. jrov :

  Ornice je téměř stržena, deponovali to zatím na dva dlouhé valy. Jeden u Globusu a druhý uprostřed strženého prostoru

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.