OC Géčko – foto z výstavby

Skrývkou ornice započala stavba obchodního centra Géčko v Ostravě-Staré Plesné.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. acdlcia [msstavby.cz] :

  Tam budou ovšem muset skrývat ornici do hloubky nějakých 6ti metrů.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Ross :

  Je někde vizualizace? Jak tohle napojí na Globus? Bude Géčko ve stejné úrovni jako Globus nebo výše?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Jenaer Junge :

  Aneb jak zničit jedinou klidnou, čistou a docela hezkou část Ostravy….Kde jsou ty časy, kdy jsme na tohle pole jako děcka chodili na kukuřici, ne že by mi Globus vadil, ale mohl být postaven na jiném místě…a tohle centrum zničí i poslední volný prostor mezi Globusem a lesem. Za chvíli natáhnou ke Glóbusu koleje a osmák a sedmák už nikdy nebudou tak fajn lokalitou, jako vždycky bývaly.

  Thumb up 8 Thumb down 19
 4. thvari :

  Jenaer Junge: na osmém jsem vyrostl a chodil za porubu běhat a běžet mezi lesem a polem a mezi lesem a Globusem je, pravda, značný rozdíl. nevím, ale už z toho důvodu mi nikdy tak nevadila OC Karolina jako různým pohoršeným diskutérům. Mi naopak připadá, že je lepší mít to přímo ve městě (stejně jako třeba Futurum) než někde daleko za ním v místech, kde by bez těch hal bylo pěkně. A OC Karolina má narozdíl od hal typu Globus aspoň nějakou základní architekturu.

  Thumb up 16 Thumb down 1
 5. aggu :

  Jenaer Junge:
  Jedinou klidnou a čistou? Les roste jen jedním směrem? Prodloužení tramvaje je znak úpadku čtvrti? Není to, ehm, všechno vlastně naopak? ;)
  acdlcia [msstavby.cz]: Do hloubky 6 m asi ne. Dvakrát kopnou a jsou na břidlici.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  aggu: Ten hrb za parkovištěm je značný, takže pokud nebude géčko o patro výš tak ho budou muset odbagrovat.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 7. vojza :

  Ross:Podle tisku společnost momentálně vizualizaci přepracovává. Na stránce společnosti je jen popis projektu.

  thvari: Mě teda naopak přijde, že obchodní centra na okraji měst jsou celkem rozumné. Lidé z okolí města je můžou využít k nákupu, aniž by museli dopravně zatěžovat centrum. Vsadil bych se, že významnou část zisku takových center tvoří právě lidé, kteří dojíždějí na vetší nákupy.

  Thumb up 4 Thumb down 3
 8. Ondřej :

  https://ostrava.idnes.cz/stavba-nove-nakupni-centrum-ostrava-obchody-fm8-/ostrava-zpravy.aspx?c=A171122_365966_ostrava-zpravy_woj

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. jirka :

  oc gečko se rozjela vystavba a už jedou na plno nadherí pasaci a spousta tater.par postupně přidavaných fotek s nádherne stavby řikam to jen proto že sem milovník staveb ne proto že se stavi vedle další jako by v tom globusu něco chybělo proto potřebují další http://bagrista2.rajce.idnes.cz/oc_gecko_vystavba/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. jrov :

  na OstravaDnes vyšel 15.2. článek k novému Géčku včetně aktuální vizualizace : http://www.ostravadnes.cz/zpravy/11266-v-ostrave-u-globusu-probiha-vystavba-noveho-nakupniho-centra/

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.