Areál střelnic na ul. Plzeňská

Město Ostrava vypsalo veřejnou zakázku na „Areál střelnic na ul. Plzeňská-IZ.“ Předmětem veřejné zakázky je zpracování investičního záměru pro realizaci nového areálu střelnic na ul. Plzeňská v Ostravě – Zábřehu, včetně dopravního napojení.

O vítězi veřejné zakázky a z toho vycházejíc budoucí podobě lokality, bude rozhodovat nejnižší nabídková cena.

3D pohled lokality:

Pohled z ulice Plzeňská:

zdroj: tenderarena.cz

Související články


Komentáře

 1. Svizzera :

  No jejda, zase podle nejnižší ceny :(

  Thumb up 0 Thumb down 2
 2. thvari :

  ta budova se používá, jo? pak je ovšem super, že to město opraví, protože ten areál z venku vypadá, jak by skončila válka

  Thumb up 6 Thumb down 0
 3. adamous :

  thvari: Jeste by mohli srovnat konecne se zemi tu Bedrisku a udelat z toho mista konecne neco dustojnejsiho.

  Thumb up 4 Thumb down 7
 4. Fanda :

  adamous : To jsi pobavil.Srovnat se zemí je trochu silné slovo, to ty lidi určitě nepotěší.Bedriska byla stavěna jako nouzová kolonie, tak ta osada už je za hranicí životnosti.Chapu ty lidi že to berou jako svůj domov,ale je to obvodu a obvod má právo rozhodovat o svém majetku,do kterého investuje prostředky z peněz občanů.Nevic to tam nesplňuje požadavky dnešního stylu bydlení.Odsava to jen prostředky na jiné rekonstrukce městských bytů.Myslim že tam je i developersky projekt na novou výstavbu.Ty finské domky jsou obvodu tak by si to mohli uvědomit.Jeste k tomu dostanout lepší nájemní byty,ale budou samozřejmě platit více, protože v celém obvodu je bezdoplatkova zóna.Takze s tebou souhlasím a tuším, že mě sluníčka uminusuji jako tebe.

  Thumb up 5 Thumb down 2
 5. rom :

  Ta Bedřiška je průser, Ostravě zase stane atraktivnější destinací pro sociálně slabí a nepřizpůsobivé. Proudí tady z jiných měst, ty jsou v pohodě, protože zpět už je nikdo nestane. Pochopil to někdo, kdo dělá sociální politiku, že tím město trpí. Mám pocit, že tady ty počty poslední dobou výrazně rostou, co se motá vedle Karoliny a centrem. Nedávno byla krásná reportáž v ČT – v Praze byl nějaké obrovský lékařský kongres a následně v Ostravě kongres o chudobě. Krásné!

  Thumb up 5 Thumb down 0
 6. adamous :

  rom: Vse je o cene nemovitosti … a cenu nemovitosti ovlivnuje poptavka a aby byla vysoka poptavka, tak zde musi byt vysoka kvalita prace, zivota ve meste apod., je to momentalne zacarovany kruh.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 7. aggu :

  adamous: Cena nově budovaných nemovitostí vzrostla za poslední roky o desítky procent? Z toho vyplývá co? ;)

  Thumb up 1 Thumb down 1
 8. adamous :

  aggu: Nove budovanych ano, ale ty stare, pred opravou jsou porad ve srovnani s jinymi kraji za par supu, potom se nejde divit, ze to nekdo zkoupi a nataha tam 20 lidi z cele republiky.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 9. Fanda :

  aggu:Z toho vyplývá to, že když je poptávka tak rostou i ceny.No,ale města by na to měly reagovat výstavbou nájemních bytů, protože každý si nemůže dovolit koupit si byt za několik miliónů.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 10. aggu :

  adamous: To mícháte dvě věci dohromady. Ceny starších bytů v méně atraktivních lokalitách jsou vcelku dobrá věc a umožňují bydlet i těm co mají hlouběji do kapsy.
  To druhé je projev arogance a krystalicky čisté neschopnosti státu řešit sociální problémy, který když už něco „vymyslí“ tak na vrub „slabších regionů“. A připokakanosti municipalit, které si podobné chování nechají líbit.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 11. Fanda :

  aggu: Máš pravdu.Ja zatím vidím i byrokracii a korupci.Znam hodně takových případů.

  Thumb up 2 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.