Apartmány Kristián

Popis a vizualizace plánovaného apartmánového komplexu na Čeladné.

Apartmány Kristián jsou navrženy pro klidné a pohodlné bydlení v Beskydech na jižním úpatí Skalky (964 m). Ve třech domech se nachází 83 apartmánů o velikosti 1+kk až 4+kk. Každý z bytů má terasu nebo balkón s nerušeným výhledem na hřeben Beskyd od Lysé Hory po Radhošť. Ke každému bytu náleží kryté parkovací stání a sklepní box. V blízkém okolí domu bude pouze parkově upravená zeleň (12 800 m2), všechna parkovací stání jsou podzemní s přímým bezbariérovým vstupem k apartmánům.

zdroj: apartmanykristian.cz

Související články

 • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

 1. Crazym :

  Bože co to z těch hor dělají :-( Nevypadá to špatně ale ten dojem, že si to investoři staví hlavně pro sebe umocňuje i rezervované celá vrchní patra s apartmány od 9 do 18 milionů a to v době kdy se ještě ani nekoplo. Zbytek taky není žádná láce, takže to vidím na vznik dalšího luxusního milionářského ghetta. Je to vše propojeno stále stejnými lidmi a jde vidět, že lázeňství a zdravotnictví sype jen některým :-) Nu což, nic nenaděláme, co jsme si vycinkali máme a lokalitě to přináší rozvoj sice nedostupný normálním lidem ale stále rozvoj :-) A ten prázdný plac tam https://mapy.cz/s/3qomG si o to přímo říkal :-)

  Thumb up 5 Thumb down 5
 2. thvari :

  Crazym: zas pozitivni je, kdyz luxusni milionarske ghetto vypada takhle a neni to jak v zemich treticho sveta soubor megalomanskych, hnusnych vil za ctyrmetrovou betonovou zdi (narazim na sidlo jistych Susku ve Lhotce, z toho by jeden zvracel)

  Thumb up 16 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.