Aktuálně k obchvatu Krnova

Miliardová zakázka na obchvat Krnova je vyhlášena. Firmy se již mohou ucházet o zajímavou zakázku: obchvat Krnova. Krnov má za sebou další krok k výstavbě obchvatu. Ve středu 17. srpna bylo oficiálně zahájeno výběrové řízení na zhotovitele stavby „I/57 Krnov – SV obchvat“.Předpokládaná hodnota tohoto tendru, který vyhlásila společnost Ředitelství silnic a dálnic České republiky, je 1,238 miliardy korun bez DPH.

„Podání nabídek stát ve vyhlášeném tendru stanovil na začátek listopadu. Stavba by měla probíhat 48 měsíců. Doufám, že výběr zhotovitele proběhne bez komplikací,“ komentoval zahájení tendru tajemník Sdružení pro výstavbu komunikace I/11-I/57 Martin Dostál.
krnovcelý článek: denik.cz

zdroj situace: krnovsko.unas.cz

Související články


Komentáře

  1. Jann :

    Pro úplnost, stavět se bude jen SV obchvat na silnici I/57. Západní obchvat na silnici I/45, včetně obou MÚK, je jen výhled, stavět se v dohledné době nebude.

    Thumb up 2 Thumb down 0
  2. thrpst :

    48 měsíců? Šílenství!

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.