Administrativní budova Havířov

V Havířově by měla vyrůst nová administrativní budova.
Aspoň dle nabídek realitních serverů. havirov havirov

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

  • aggu 03.05.2016  ●  08:37

    Office pro hackery. Nebo pro upíry.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Ričí 03.05.2016  ●  09:15

    lowcost

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Rado 03.05.2016  ●  09:20

    I kdyby to byla pravda, tak nejhorší na tom je, že to v Havířově vždycky napasují někde mezi paneláky a je to jak pěst na oko…

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 03.05.2016  ●  23:54

    Doplněno umístění v mapě.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • honza 04.05.2016  ●  00:08

    Přibývá nevyužitých staveb / prostor a přitom se budují nové ?

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Pavel Urban 04.05.2016  ●  12:33

    Kanceláří nikdy není dost, do Havířova se zřejmě stěhuje budoucí manažerská elita a bude se od tud řídit světový byznys – nebo velkolepá průmyslová výroba na nové průmyslové zóně – nebo jen prostě se sem nastěhuje OKD aby odtud mohla řídit zasypávání svých šachet? Jen dál v Havířově je příliš mnoho zeleně a město je třeba tak nějak dostavět.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 0
  • don-tom 05.05.2016  ●  03:53

    Hynek: Že by tím hlavní světlovodem byl ten elipsovitý skleněný světlík?

    honza: Tomu se říká kapitalismus, na rozdíl od cechovní výroby, kdy se prostě určil maximální počet (téměř) veškerých statků ve města a okolí

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Jack 04.07.2016  ●  15:34

    Už se podepisuje petice proti, 7.7. nám bude kolovat v baráku, a to se nedávno dostavělo autobus,.nádraží, hned vedle se rozjela výstavba dalšího obchodního centra /protože jich je asi v Havířově málo/ a ted toto monstrum. Asi si dělají z lidí p.r.d.e.l, jinak to nevidím
    Nejhorší je, že když si člověk s technickým vzděláním hledá práci, tak nemá šanci, protože do takových monster pak nalezou rodinné firmy, a je to jen po známosti, jako tomu je u Canisu a jiných notoricky známých „rodinných firem“. Určitě jelikož ve městě hodně obchodů zkrachovalo, viz hlavní třída, prázdné výlohy, tak vážně nechápu, pro koho se tahle monstra staví.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 6
  • Jana Pawlasová 22.07.2016  ●  12:44

    je ještě petice k máni,anebo už je pozdě?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • vladan 22.07.2016  ●  13:17

    ti co breci…pukni!

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.