Administrativně výrobní komplex ul. Střádalů

Fotografie výstavby nového administrativně výrobního komplexu na ulici Střádalů v Ostravě-Kunčičkách.

Fotografii zaslal čtenář. Děkujeme!
stradalu

Související články


Komentáře

 1. balde :

  v těch Kunčičkách to nějak ožívá

  Thumb up 4 Thumb down 0
 2. kdojekdo :

  Je to divná oblast, plná nepřizpůsobivých, kteří přepadávají cizí i sami sebe….. No, a někteří zde své nové objekty naopak zavírají a prodávají…

  Thumb up 2 Thumb down 4
 3. aggu :

  kdojekdo: New York byl před 30 lety taky plný „nepřizpůsobivých“…

  Thumb up 6 Thumb down 3
 4. marian :

  aggu: všeználek aggu, specialista na vše a teď už i na NYC. Kde zmizli ti nepřízpůsobiví? do NJ? nebo zbohatli a přizpůsobili se? co jste to zas četl?

  Thumb up 4 Thumb down 7
 5. Martin [msstavby.cz] :

  Všeználek aggu má však pravdu. Manhattan v 80. letech nebyl to co dnes. Brooklyn se začal měnit před 10 lety http://www.businessinsider.com/brooklyn-has-peaked-2015-3

  Stačí si k tomu jen něco najít.

  A opět vzdávám čest čecháčským názorům. Je to ghetto. Ruce od toho pryč nechme to ghettem. LOL

  Thumb up 4 Thumb down 5
 6. Martin [msstavby.cz] :

  Brooklyn 1974 http://www.businessinsider.com/heres-what-brooklyn-was-like-in-the-summer-of-1974-2015-5?op=1

  Thumb up 0 Thumb down 2
 7. aldik :

  balde: Ještě aby tak tam ožila i veřejná doprava aby pracující si nemuseli povinně pořizovat auto, nebo chodit denně obrovský kus pěšky od tramvaje :-/

  Thumb up 1 Thumb down 2
 8. robert :

  marian:
  aggu má pravdu. NYC se asi před 30-ti lety zbavil většiny svých „nepřízpusobivých“ ( a ta situace před tím byla mnohem horší než dnes kdekoliv v Evropě)a to tím, že je převychoval, resp. donutil je se převychovat. Rudolph Guliani, nový starosta NYC, zavedl řadu přísných městských vyhlášek a nulovou toleranci pro jejich porušování. A protože byl důsledný, podařilo se. Pokles kriminality od konce 80. let je nejvyšší v USA. současně s tím se ovšem snížilo zastoupení černochů v NYC z 29 na 16 %.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 9. Michal :

  „New York byl před 30 lety taky plný „nepřizpůsobivých“… je záměrně vágní argumentace.
  Typický aggu styl: povrchní informace, neznalost problematiky do hloubky, sem tam přihodit link na obdobně důvěryhodnou wikipedii, ať to vypadá sofistikovaně.

  New York stát nebo město?
  Kdo mají být ti nepřizpůsobiví? Černoši, Poláci, Portorikánci, Źidé, homosexuálové?
  Rok 1985 byl zvolen jak? Hodem kostkou, prostě jen tak nebo pomocí nějaké aggu konstanty?

  Thumb up 3 Thumb down 5
 10. kdojekdo :

  Ano, z tohoto pohledu jsou Kunčičky tím správným místem, kam by měli migrovat oni nepřizpůsobiví z centra krajského města.
  Je i naivní také předpokládat, že současné byty i domy v této odlehlé oblasti budou v budoucnu obývat lidé kupující si Jaguáry a Land Rovery v místním autosalonu. ☭

  Thumb up 1 Thumb down 3
 11. skelet :

  menší statistiky zločinnosti v NYC. Osmdesátá a devadesátá léta do nástupu R.G. byly neblaze proslulé. Po nástupu R.G začala kriminalita dosti klesat. Takže holt Aggu nekecal..
  http://www.disastercenter.com/crime/nycrime.htm

  Thumb up 2 Thumb down 2
 12. Martin [msstavby.cz] :

  Michal: Typický Michal, ani se pořádně nepodívá, kdo odkaz dával a jede si svou.

  Michale, podívej se do nedlouhodobé historie města New York. Ano, stačí jen město, ne stát.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 13. Rýša :

  martin [msstavby.cz]: Myslel jsem, že je tady diskuze k administrativně výrobnímu komplexu na ulici Střádalů v Ostravě-Kunčičkách a zatím se tu řeší New York a ještě k tomu desítky let dozadu. A dokonce i martin, který při kdejaké příležitosti mne upozorňuje, že moje příspěvky jsou vesměs TO. No, hlavně že tvoje nejsou, martine a tady na této diskuzi už vůbec ne :-).
  Jinak stavba děsná – naštěstí zapadne do Kunčiček. Pro mne osobně je to ne moc přitažlivá část Ostravy.

  Thumb up 0 Thumb down 5
 14. marian :

  skelet: o poklesu kriminality v NYC se všeobecně ví, ale to na mém tvrzení, že aggu postoval blábol, nic nemění. Je to typický sluníčkový multikulti všeználek, co rád všechny kolem poučuje, i když často mele úplné nesmysly. Ale pěkně zabalené :-)

  Thumb up 3 Thumb down 3
 15. Martin [msstavby.cz] :

  Rýša: Tohle je z tvé strany absurdní, nemyslíš? K off topic se většinou dostáváš ty. Pokud se podíváš pozorně, téma New Yorku jsem zde nenadnesl já. Jen jsem upozornil. Že čtenář aggu má pravdu a Michal pravdu nemá. Nebo nemám diskuzi moderovat a nechávat si ostatní, kteří třeba jen diskuzi čtou, v nesprávných informacích?

  Ale je chápu, že každá příležitost k rýpnuti vůči mne je pro tebe modla.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 16. skelet :

  Ten kdo nechce být v neustálé opozici nemůže tvrdit, že postl blábol. Aggu měl prostě pravdu. Ale holt někdo musí být furt v opozici ;)

  Thumb up 2 Thumb down 1
 17. marian :

  skelet: to není žádné kverulatnství nebo apriorní opozice: srovnávat Ostravu s NYC nebo Manhattan a Kunčičky se prostě jinak než blábolením nazvat nedá :-)

  Thumb up 3 Thumb down 2
 18. skelet :

  Každý kdo si nehraje na inteligenta moc dobře ví, co tím Aggu chtěl říct. Ale někoho nezajímá „co bylo napsáno“, ale „kdo to napsal“. Hlavně, když se vyhraní ;)

  Thumb up 2 Thumb down 1
 19. kdojekdo :

  Na stav inteligentní úrovně některých diskutujících dávají odpověď ony palce dolů při mém úvodním konstatování pravdivé reality současného žití v Kunčičkách.

  Thumb up 2 Thumb down 2
 20. Rado :

  Opět se to tady pěkně vyvíjí, jen bych si dovolil tvrdit, že kdyby se gulianovský přístup aplikoval v Ostravě nebo kdekoliv jinde v ČR, hned by pištěly různé nevládní a neziskové organizace, že to takhle prostě dělat nejde. I zde by šel takový přístup uplatňovat, ale dřív než by začal, tak by asi ještě dřív skončil. Jinak ke Kunčičkám, že to není top lokalita, na tom se asi shodnem, a že si tam nikdo z nás nepůjde koupit byt, je taky zjevné. Víme proč. Takže bych opravdu sundal růžové brýle a díval se na svět reálně. Že tam dané firmy staví, bych viděl jen z důvodu nižší ceny pozemků v důsledku nižší atraktivnosti celé lokality.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 21. marian :

  skelet: sorry, já fakt netuším, co chtěl aggu svým příspěvkem říct. ani náznakem.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.