Adaptace domu Starobělská

Fotografie z adaptace RD na ulici Starobělská 4 na sídlo firmy. Z původního domu byla odstraněna střecha, byly probourány velké okna, přistavěna garáž a nad ní další místnosti. Celá stavba pak byla zvýšena o patro s terasou. Podle informací na štítku stavebního povolení je investorem stavby firma Kandahár s.r.o., která sídlí ve vedlejším již dříve modernizovaném domě na ulici Závodní 101.

Za fotky a informace velmi děkujeme čtenáři acdlcia !

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.