Komentáře

 1. MM :

  Jen tak dál. Snad přibylo i nějaké parkovací místo. Každopádně je to vylepšení.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. vasatko :

  Líbí se mi jak architekt použil stopy (ze satelitních snímku?), aby udělal zkratky přes trávník. To je snad poprvé v Ostravě kde byly chodníky udělány pro lidi a né pro vzhled. Jen bych ty betonové panely asi zdvojil (a nechal mezi něma mezery), aby se dalo procházet dvěma proudy (nechodím tama ale podle šíře vyšlapaných cest v trávě tam projde hodně lidí).

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Nimrod :

  vasatko: Jako nápad dobrý, ale nemyslím si, že to byl nějaký architekt. Provedení pokulhává, jsou to je položené dlažby do hlíny, když už, tak to chtělo souvislou plochu. Takhle to bude vyhovovat „do kroku“ jen někomu. Ale pořád lepší než stávající stav – to platí pro všechny prostory sídlišť. I takové „malé věci“ jsou důležité!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Tomas T. :

  vasatko: Sire vyslapaneho prhu se hlavne zvetsuje proto, protoze po desti je uprostred bahno a lide jdou radeji po trave. Cili kdyz tam bude beton, ktery me nezasvini, tak nebude potreba chodnik tolik rozsirovat. Dle meho je to udelano dobre, a netreba to zvetsovat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. thrpst :

  Pozitivní je že někdo nad vyšlapanýma pěšinkama uvažoval, ale provedení chodníčku dost pokulhává.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  Lidi mají nejspíš nějakou zakořeněnou potřebu vyšlapávat zkratky v trávě aby tady po nich něco zůstalo. Třeba na Jihu udělali chodníky přesně tam kde lidi chodili přes trávu, ale oni stejně našli další místa co se dají zkrátit (byť jen o metr). To by museli asi vybetonovat všechno aby to vymýtili.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. Balde :

  acdlcia [msstavby.cz]: není pravda, cesticky jsou porád na stejnem miste na Dubine, jen vybetonovali malo zkratek

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. acdlcia [msstavby.cz] :

  Balde: Prostor mezi ulicemi Horní, J. herolda a Cholevova – sotva dokončili tu vekou rekonstrukci zelených ploch a místo VŠECH zkratek udělali chodníky začali lidi zase mašírovat po trávě a zase je to samá bahnitá cestička. Koukám na to každý den a přemýšlím jak to těm lidem znepříjemnit a donutit je chodit po chodníku.
  Ono to možná nebude ani tak o zanechání stopy v historii, ale v tom že lidi jsou čím dál tím zdechlejší a prostě neujdou navíc ani milimetr.

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.