ZŠ Pod Zvonek – výstavba MŠ Dolní Žukov

Český Těšín plánuje vybudovat novou Mateřskou školu v místní části Dolní Žukov. Město vypsalo veřejnou zakázku na dodavatele projektové dokumentace.

Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající ve zpracování projektové dokumentace na realizaci novostavby mateřské školy v Českém Těšíně, v místní části Dolní Žukov, a to včetně zpracování či zajištění potřebných podkladů, průzkumů a zaměření, poskytnutí souvisejících inženýrských služeb při projednání projektové dokumentace a získání příslušných povolení. Součástí předmětu veřejné zakázky je dále výkon autorského dozoru (dozoru projektanta) a poskytnutí součinnosti zadavateli při realizaci zadávacího řízení veřejné zakázky na výběr dodavatele stavebních prací.

Předlohou projektové dokumentaci je architektonická studie vypracována kanceláří ASA expert / Ing. arch. Tomáš Zahuta, Ing. arch. Antonín Kobližka

pramen: zakazky.tesin.cz