Zelený Vršek

Další domy rostou, ale některé až moc blízko sebe. Podle děr v zemi je vidět že výstavba bude pokračovat.

Související články


Komentáře

 1. LK :

  foto 6: taky Vám to nepřipadá, jako 7m?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Winter :

  To jsou 4m, což je podle normy, pokud barák napravo nemá ve stěně okna do obytných místností. Z fotek jsem pochopil, že tady se to s oknama nepřehání.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. LK :

  Winter: 4m platí v případě zvlášť stísněných území. A to je dost spekulativní, jestli tohle je tento případ. Viz: Je-li mezi rodinnými domy volný prostor, vzdálenost mezi nimi nesmí být menší než 7 m a jejich vzdálenost od společných hranic pozemků nesmí být menší než 2 m. Ve zvlášť stísněných územních podmínkách může být vzdálenost mezi rodinnými domy snížena až na 4 m, pokud v žádné z protilehlých stěn nejsou okna obytných místností.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Winter :

  O článek vedle je zastavovák a podle něho to vypadá, že zhuštěné území vznikne :) Sám jsem spíš rád, když SÚ přistupuje k požadavkům benevolentněji. Zde je to spíš otázka konceptu. Proč nepostavili regulérní řadovky, když ty 2m z každé strany už nikoho nevytrhnou? Zvlášť, pokud „zadní“ zahrada není o moc větší.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. aldik :

  Spíš šedivý vršek :D

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.