Zeleň za Lunou

Aktuální pohled na projekt revitalizace Za Lunou. Byly odstraněny stávající povrchy a pomalu se začínají objevovat nové konstrukce.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. aldik :

  tady se s velkou slávou buduje volnočasová plocha, ale nedaleko na kraji Bělského lesa jedno celkem velké hřiště pro děti zrušili a teď je z toho plac pro bezdomovce a feťáky.

  Thumb up 5 Thumb down 4
 2. balde :

  nechápu, že se současně neřeší vytvoření kolmého parkování, a tím pádem vyřešení tragické situace s parkováním v lokalitě

  Thumb up 9 Thumb down 0
 3. aldik :

  balde: jsou tam jednosměrky, tak nejlépe šikmé místa, tam zaparkuje i cvičená opice :D Ono zaparkovat se dá všude, ale chce to cvik a čas.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 4. balde :

  aldik: klidně šikmé

  Thumb up 3 Thumb down 0
 5. snílek jižní :

  Na fb na dotaz, proč se s těmito úpravami neřeší současně i parkování, odpověděl starosta Ostravy- Jihu Martin Bednář, že tento projekt je o zeleni za Lunou, ne o parkování. Tímto výrokem se stává horkým favoritem soutěže o nejpitomější výrok roku.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. marie :

  https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/parku-za-kinem-luna-ve-vyskovicich-zari-novotou-podivejte-jak-se-zmenil-20210801.html
  Jen nevím, kolik z těch 78 ks nových stromků a 2500 ks keřů dožije jara, vysazovalo se totiž v teplotách kolem 30 stupňů. Už teď jsou mnozí chudáčci bez listů…

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.