Zeleň za Lunou

Po více jak desetiletí od prvních slov se konečně začalo s revitalizací zeleně za kinem Luna v Ostravě-Zábřehu. Ve své reportáži zmiňuje TV Polar.

Reportáž.

Související články

Komentáře

  • David 11.11.2020  ●  15:11

    To že něco trvalo 10 let není nic neobvyklého… spíš mě zaráží, že vůbec vznikl tak blbý nápad – investovat do opravy zeleně kam chodí max srát psi když 100m odtud je park, který by investice stále potřeboval.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 11
  • davidb 11.11.2020  ●  16:34

    David:
    A co tak, že po rekonstrukci tam bude chodit více lidí než teď?

    To se mi líbí 14 To se mi nelíbí 2

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.