Zateplení budov firmy Stamont

Proběhla výměna oken hlavní budovy i zázemí hal, rekonstrukce vrátnice, zateplení fasády a u samotných hal pak byly prosklené plochy nahrazeny polykarbonátem. Zajímavé je nahrazení prosklených ploch na schodištích v zázemí jedním kusem polykarbonátu přes celé tři patra. Dále byla ve stejném stylu opravena i budova kde sídlí Ostravská pobočka firmy Fasteners a již dříve proběhla rekonstrukce části chodníků, parkovacích ploch a autobusové zastávky na ulici Mostárenská. Tím i tato dříve ne príliš vábná část Vítkovic dostává novou tvář.

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.