Rekonstrukce OC Galeria

A je hotovo. Jako mávnutím kouzelného proutku se z obchodního centra Galeria stalo Atrium Bělský les. Byla zateplena fasáda, vyměněna část původních oken a v interéru byly renovovány horní části mezistěn. Většina původních provozoven zůstala beze změny, ale hlavní je že se do dlouho prázdných prostor začaly stěhovat nové obchody a i nejvyšší patro bude mít zákazníkům co nabídnout.

Související články


Komentáře

 1. Nimrod :

  Je to stejná pěst na oko jako předtím – obchody nulové. Prostě GRC. Ale zbourat se to taky nedá, takže nezbývá než se s tím smířit :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Miss :

  Ale ty si grc, furt jen bořit bořit bořit, to umí každý vůl. Spíš mě zajímá, za jak dlouho to místní tupější (j)elita posprejuje.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Nimrod :

  Počkej, já kolem té hrůzy chodím každý den – a hlavně tě neurážím. Ale nechám tě u toho, jen nevím kdy jsem ještě chtěl bořit.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. miss :

  To vul neni myšleno na tebe, ale všeobecne tak nebud hned tak podražděný.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. aldik :

  Nechápu, proč by tohle měla být hrůza.. jsou tady jiné hrůzy, třeba ODRA ve Výškovicích… http://goo.gl/UR8WLA

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Nimrod :

  Jasně ODRA je větší hnus, škoda, že nedopadl ten projekt na rekonstrukci od Atelieru Simona – holt klasicky špatně postavené smlouvy (podobně jak na Jatka)….
  Miss: já se taky neurážím nad slovem vůl, a rovněž nemám rád, když mi někdo říká jaký mám či nemám být. Chtěl bych abys viděl, když jsem podrážděný

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.