Zastavitelná plocha 43

Pod názvem „Zastavitelná zóna 43“ se skrývá výstavba technické infrastruktury pro výstavba rodinných domů v Příboře. Na nově vznikající lokalitu platí také regulace, co se týče výstavby.

Související články


Komentáře

 1. MM :

  Ostrava takto neuvažuje, bohužel. Jinak je škoda, že nejsou chodníky, osobně mi tento přístup vadí. Jsou sice větší pozemky, ale toto už má být v dnešní době standard.

  Thumb up 6 Thumb down 1
 2. aggu :

  Co má společného „Ostrava“ s developery rodinných domů? A regulace máme v ÚP.

  Thumb up 5 Thumb down 7
 3. LK :

  MM: vždyť je to skoro stejné, jako nově přistavěná ulice na Karla Svobody (Nové dvory), taky vytvořené developerem, taky tam jsou regulace a velikost, zastavěnou plochu, atd. Jedině regulace na vzhled domů bohužel není.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. MM :

  aggu: Tento projekt realizuje město na svých pozemcích. O jakém developerovi mluvíte? Chtěl jsem tím říci, že i Ostrava může postupovat tímto směrem a některé své pozemky takto využít nebo jít jinou cestou ve spolupráci s developerem a za určité úlevy požadovat regulace. Ostrava postupuje tak, že nepostupuje nijak :-(

  Thumb up 2 Thumb down 2
 5. aggu :

  MM: Nevím proč by města měla platit fyzickým osobám zavedení infrastruktury na pozemky pro soukromé bydlení. Ty rodinné domy budou obecní?

  Thumb up 2 Thumb down 4

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.