Zaslepení ulice Dr. Martínka u Venuše

Nový chodník i zelené plochy nahrazující dřívější přechod přes ulici Dr. Martínka jsou dokončeny. Je jen trochu škoda že trávu už stačili zašlapat do země lidi co jim chodník nestačí. A co je horší tak podle stop od kol nejen zašlapat.

Související články

Komentáře

  • thrpst 20.10.2014  ●  15:35

    Projektant by se nad sebou měl zamyslet.

    To se mi líbí 5 To se mi nelíbí 1
  • Radek 20.10.2014  ●  15:46

    Já naopak bydlím v paneláku na pozadí poslední fotky a musím potvrdit, že tam travička nikdy neporoste :D

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1
  • marian 20.10.2014  ●  15:50

    thrpst: přesně, tohle je jasný zmetek projekt, ten člověk to místo podle mě ani v reálu nenavštívil. jak se pod tohle někdo může podepsat?

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 3
  • acdlcia [msstavby.cz] 20.10.2014  ●  20:44

    Hynek [msstavby.cz]: Na té poslední fotce není důvod přes tu trávu chodit, nikam to tam nevede.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 6
  • Baník na městský stadion! 20.10.2014  ●  21:01

    Hnus, je to tam vyšlapané, samé bláto… prostě nedotažené dokonce, paskvil, hrůza! :/

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 2
  • Baník na městský stadion! 20.10.2014  ●  21:03

    Zde žádný projektant nebyl, prostě se to na politické rozhodnutí Rady městského obvodu po dohodě s dopravní policií zaslepilo a žádný úředník nic neřešil… proč taky, placený je za pokyny, ne aby sám myslel!!!!!!

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 2
  • MarianL. 21.10.2014  ●  15:13

    Měl tam být cyklistický přejezd! Se ani nedivím, že v Ostravě jezdí všeci na horakách, když jim město staví takové překážky.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 2
  • Adam 21.10.2014  ●  16:35

    MarianL.: Ale na silničním kole se jezdí po silnici, ne po dlažbě a přechodech.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 2
  • MarianL. 21.10.2014  ●  19:34

    Adam:

    Jo na silničních kolech se v Ostravě jezdí středem pruhu, protože na krajích je to samý kanál, střepy a jiný bordel.

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 3
  • acdlcia [msstavby.cz] 21.10.2014  ●  20:39

    Já v tom trávníku ovšem vidím otisknuté kola auta (druhý snímek).

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Miv 22.10.2014  ●  00:00

    Myslím, že jeden relevantní obrázek
    https://pbs.twimg.com/media/BwdzWrBIcAA4M3d.jpg

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 1

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.