Zaslepení ulice Dr. Martínka u Venuše

Ulice Dr. Martínka u vstupu do podchodu na zastávce Poliklinika, která byla po jeho rekonstrukci provizorně uzavřena je definitivně přerušena vyvýšeným chodníkem.

Související články


Komentáře

 1. Jiřík :

  No já nevím jestli by se měli cesty zaslepovat. Jsem spíš pro opačný postup.

  Thumb up 2 Thumb down 3
 2. aldik :

  Jiřík: Tady ano, z podchodu šup přímo do cesty- proto to zaslepili. Je fakt, že předtím tam byli aspon zpomalovací pásy, ale asi to nemělo správný účinek.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. aggu :

  Celá „osmipruhová“ Dr. Martínka je jedna velká demence. Trasa vzdušnou čarou 150 m, autem 1500 m. Jezdíš jak kombajn v řádcích po poli ;) Bezpečnost pro chodce? Přehlednost? Město?
  Nehraju si na inženýra dopravního plánování, ale takhle pitomé řešení dopravy (Hrabůvka, Dubina) jsem nikde v ČR neviděl. Chápu, že to kdysi měla být součást výpadovky #1 na jih z Ostravy, ale dneska je to s bídou #4. Kdo dnes jezdí z centra do Mošnova/Olomouce přes Hrabůvku…
  Anebo jo ;) Doprava by se měla maximálně zjednodušit a přímo kolmo napojit na všechny boční ulice. Nebál bych se ani omezit dopravu na 1 pruh a 40ku navrch. Transit vede jinde. Uprostřed bulvár s tram, šikmá stání pro auta po celé délce, pak široká stromová alej, obě paralelní silnice zrušit a nechat komplet pro pěší, bruslaře a kolaře. To samé na Horní. Kdo si to dá do programu, toho budu volit ;)

  Thumb up 5 Thumb down 4
 4. LK :

  Jiřík: kdyby jste znal situaci, tak by jste pochopil, že na daném místě zaslepení opravdu nikomu nemůže vadit, protože 20 metrů z každé strany je sjezd

  Thumb up 1 Thumb down 1
 5. Ričí :

  Jen cestu tím kusem chodníku mohli zaplácnout trochu estetičtěji, především myslím situaci, kdy zaslepená silnice končí kolmým „výkusem“ kde se ani nedá pořadně zaparkovat. Oblouk do přilehlého parkoviště bych si dal líbit.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  LK: Já situaci moc dobře znám, bydlím tam a místo pár metrů rovně musím absolvovat 1,2 kilometru a připadám si jako na kolotoči – http://www.mapy.cz/s/cCpM . To vše jen proto že se někdo neumí rozhlédnout než přejde přes cestu.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 7. Balde :

  taky tady často jezdím, a není to tak hrozné

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Tomas T. :

  acdlcia [msstavby.cz]: Nechci se Vás nějak dotknout, ale to opravdu potrebujete jet autem takovouto cestu, kdyz to muzete zajit pesky za 20 sekund? Tato filozofie ze se vsdude musim dostat autem a pesky ani krok nas jednou znici…

  Thumb up 4 Thumb down 1
 9. Adam :

  Tomas T.: Přesně to mě napadlo. http://www.mapy.cz/s/cCZI 182 metrů, no to je bolesti a námahy. :|

  Thumb up 1 Thumb down 1
 10. acdlcia :

  Tomas T.: Puvodne jsem chtel vas komentar nechat bez reakce protoze je to urcite provokace ale to co napsal ten de…ment pod vami mi opravdu neda. Pisu bez privlastku protoze nehovorim za stranky. Je snad jasne ze ten usek ktery jsem tady vyobrazil je jenom cast mnohem delsi cesty ktera se ovsem o kilometr prodlouzi a opravdu ji musim absolvovat autem. Nebo si myslite ze jako servisni technik mam nechat firemni auto doma jit nekolik kilometru pesky do prace kde si pak vezmu krosnu a pujdu opravit kamery treba do Vsetina nebo Oder. To by asi neslo.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 11. acdlcia :

  Adam: Jsou lidi kteri proste tudy autem jet musi protoze musi a pak jsou zase lidi kteri musi trolovat na kazdem foru – ze jo.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Lukáš :

  Stejný problém jako acdlcia mám i já, který bydlím na Dubině. Od venuše musím 1,2km najet více abych se dostal domů, než abych to absolvoval postaru jak to bylo. Btw podchod u kostela je řešen úplně stejně na straně ke kostelu se taky vstupuje skoro do vozovky, ale nikdy se tam nic nestalo, ani nepamatuju že by u venuše se něco stalo – i když tam fungovala diskotéka a chodilo plno přiopilých lidí, ale pokud vím tak žádná nehoda se tam nestala. Spíš to vidím, že to byl předvolební tah (podívejte se jak dbáme na vaší bezpečnost), nebo zase nebyli kde utratit peníze, protože dané řešení zaslepení ulice nedává smysl.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 13. Hynek [msstavby.cz] :

  acdlcia: ja nevim, bez toho dementa to mohlo byt klidne i „za stranky“, ne? :) navic s tema strankama bych to nebral az tak vazne, to oznaceni je tu hlavne, ze martinu je tu 10 a bylo vhodne naseho martina oznacit, pac je autorem vetsiny clanku a mnohdy vi vic, nez je v textu. kdysi to nekdy bylo absurdni, kdyz se „martin“ hadal s „Martinem“ apod.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.