Východní obchvat Bruntálu získal povolení

V přípravě stavby východního obchvatu Bruntálu došlo k zásadnímu posunu. Ředitelství silnic a dálnic ČR získalo povolení k jeho stavbě.

Stavební povolení bylo vydáno v červenci a koncem srpna nabylo právní moci. A to v souladu s časovým plánem jednotlivých kroků, které ŘSD ČR (Ředitelství silnic a dálnic ČR) zveřejňuje na svých webových stránkách.

Že příprava I. etapy východního obchvatu Bruntálu zatím pokračuje správným směrem potvrdil už v létě mluvčí ŘSD ČR Miroslav Mazal. Vypořádána by měla být nyní i většina vlastníků nemovitostí, kterých se stavba dotkne.

Zároveň probíhá příprava projektové dokumentace pro provádění stavby, které je zapotřebí pro výběr stavební firmy. Výběrové řízení by se mělo uskutečnit příští rok.  

zdroj: mubruntal.cz

Související články


Komentáře

  1. Jakub :

    To mě podrž, v MSK se plánuje slušný obchvat s mimoúrovňovými křižovatkami. To je po zpackaném Krnově a Opavě dobrá zpráva. Ještě by to chtělo slušnější napojeí a rychlé dobudování směru 1/11.

    Thumb up 2 Thumb down 0
  2. Svatopluk :

    Čekám na obchvat 55 let, tak kdy už začnou stavět 2023 nebo 2033?

    Thumb up 2 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.