Vnitroblok Živičná – pokračování

Aktuálně o vývoji vnitrobloku na ulici Živičná v centru Ostravy.
Naštěstí se podařilo nesmyslnou stavbu zastavit dříve, než došlo k její realizaci… zivicna Bohužel obyvatelé vnitrobloku v Ostravě-Hrabové podobné štěstí neměli. Radnice jim do tohoto malebného vnitrobloku „nacpala“ parkoviště…. v huga …parkoviště, které sice nikdo nechtěl a proti kterému se obyvatelé odvolali. Ale očividně nezáleží na názorů obyvatel dotčených lokalit. V níže uvedeném dokumentu obyvatelé upozorňují na účelové schválení zakázky těsně před volbami a i na zbytečně vysokou cenu projektu. v huga Více se můžete dočíst ZDE

Související články

Komentáře

  • MM 04.02.2015  ●  22:31

    Uvidíme jaké to bude mít pokračování. Každopádně je dobře, že se to zastavilo.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.