Viladomy Krásné Pole

V rozhovoru Deníku se starostou ostravského obvodu Krásné Pole, Tomášem Výtiskem, byl zmíněn záměr společnosti Ridera na výstavbu viladomů.

Pasáž, ve které jsou viladomy zmíněny. Celý článek ZDE.

Nová zástavba
V roce 2006 mělo Krásné Pole 2200 obyvatel, dnes jich má 2750 a odhady hovoří o velmi brzké překonání hranice tří tisíc obyvatel. Napomoci tomu mají mimo průběžné suburbanizace také dva velké developerské projekty. První z nich se realizuje v nově vzniklé ulici Jaromíra Šajnara, kde vzniklo kolem dvaceti rodinných domů.

„A nejméně jednou tolik jich tam ještě přibude,“ avizuje starosta. Zastavěn bude také nevyužitý prostor poblíž nové sportovní haly. „Tamní pozemky skoupila firma Ridera a hodlá tam postavit nadstandardní vilové bytové domy,“ informuje starosta. Tamní lokalita má výjimku z regulačního plánu co se týče výšky budov, i díky protestům tamních obyvatel nakonec investor přistoupil k tomu, že vily budou mít jen přízemí a patro, bez další nástavby. Vyrůst tam má šest domů, každý s několika bytovými jednotkami. 

zdroj + celý článek: denik.cz
Umístění je pouze přibližné….

Související články


Komentáře

  1. balde :

    jj lidi břečeli, tak se postaví o jedno patro míň, ale zastaví se o kus pole více, to má logiku :D

    Thumb up 2 Thumb down 0
  2. donc :

    A jak to vyšumí, i to patro se dodělá. Vše je jen o penězích 🙂

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.