Domov pro seniory Krásné Pole

Stavba domova pro seniory v Ostravě-Krásném Poli je dokončena.

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Zároveň jsme byli upozorněni na pár poznatků ke stavbě. Na objektu je nanesena stěrka imitující dřevo. Z veřejného prostoru jsou volně (snad zatím) přístupné místnosti pod objektem. Bytové jednotky obsahují krytá stání, ty jsou ale kvůli stísněnosti prostoru špatně dostupná.

Související články


Komentáře

 1. Anna T :

  Tato stavba je promarněná příležitost. Nezbylo místo ani na jeden strom – v létě tam bude pěkná výheň – zvlášť když téměř všechnu zbylou plochu vydláždili. Posezení pro seniory v jakýchsi předzahrádkách neposkytuje žádné soukromí (o stínu nemluvě). A s okolím to vůbec nekomunikuje.

  Thumb up 5 Thumb down 2
 2. Karlos :

  Domov seniorů Krásné Pole je spíše pro vozidla v krytém stání než pro pobyt dříve narozených, o jejich potřebách, projektanti nic nevědí,což je odraz v provedené stavbě bez potřeb a duše. Tam bych bydlet nevhtěl

  Thumb up 6 Thumb down 0
 3. M. :

  Lokalita je to dobrá.

  A zde pozitiva končí…

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.