V Příboře se otevřelo nové výzkumné centrum

Nové výzkumné a vývojové středisko STAR Center otevře v Příboře ve svém výrobním závodě světový lídr v oblasti průmyslové prádelenské techniky, společnost Alliance Laundry.

S celkovou investicí 2,4 milionu eur (přibližně 65 milionů korun) do nového centra STAR (Science, Technology and Research čili věda, technologie a výzkum) představuje tento projekt důležitý milník. Středisko umožní oddělení výzkumu a vývoje v Příboře expanzi jeho aktivit, včetně plánovaného zvětšení týmu až na 80 pracovníků do konce roku 2016.

„V našem závodě aktuálně zaměstnáváme celkem 730 lidí ve výrobě, logistice, marketingu, prodeji, účetnictví a výzkumu a vývoji,“ říká Jan Vleugels,

„V našem vývojovém středisku STAR Center jsme si také jako jednu z priorit stanovili provoz šetrný k životnímu prostředí. Naše recyklační zařízení čistí vodu používanou v laboratoři a vrací ji zpět k opětovnému použití s průtokem 30 metrů krychlových za hodinu,“ dodal Jan Vleugels. (lap)

celý článek: denik.cz

Související články


Komentáře

  1. Jana Bražinová :

    Dobrý den,chci se jen zeptat,jestli nabíráte lidi do své společnosti? Děkují za odpověď

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. Crazym :

    Jana Bražinová: Zatím si stačím sám ale uvažoval jsem, že do své společnosti něco přiberu ať si nemusím všechno dělat sám, tak pošlete foto, základní míry, malé CV a uvidíme :DD

    Thumb up 3 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.