V Karviné vyroste nové sportoviště

Na Partnerském webu Patriot magazín byly zveřejněny informace o záměru nového sportoviště v Karviné.

Sportoviště bude stát v místě již nevyhovujícího volnočasového prostoru Obchodní akademie v Karviné-Hranicích. Záměr dnes doporučili zastupitelům Karviné schválit radní. „V rámci projektu bude řešeno nové volnočasové sportoviště, ve kterém se bude mimo jiné nacházet malé fotbalové hřiště, dětské hřiště s herními prvky, dráha pro pumptrack (pro jízdu na kole), hřiště na street parkour, in-line dráhu lemující běžecký okruh a víceúčelovou herní plochu,” uvedl primátor Karviné Jan Wolf (ČSSD). Dodal, že součástí areálu bude i technické a sociální zázemí, parkoviště, lavičky a koše. “Celý areál bude oplocen,“ uvedl primátor Wolf.

V roce 2017 byla zpracována architektonická studie včetně vizualizací na využití stávajícího nevyhovujícího sportoviště v areálu Obchodní akademie v Karviné–Hranicích. V návaznosti na danou studii se nyní připravuje výběrové řízení na zpracování projektové dokumentace.

zdroj: patriotmagazin.cz

Související články


Komentáře

 1. kins :

  Škoda, že to bude jako celek oplocené.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. acdlcia [msstavby.cz] :

  To už je takový dnešní trend. Každou volnou plochu si někdo nárokuje.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 3. Danek :

  Lidičky nemáte někdo informace, kdo je tím investorem do Karviné viz.citace od presidenta.:Chtěl jsem přijít s hrdým sdělením, že jsem zařídil přesun jedné nejmenované firmy do Karvinska, ale protože tento přesun ještě není dokončen kvůli tomu, že pozemek má oválný tvar a oni chtějí obdélníkový tvar, tak to ještě nemáme vyřízeno. To je takový můj malý příspěvek k tomu, aby se tady objevila nová pracovní místa,“ prohlásil Zeman.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. davidb :

  Danek:
  To je krása, když tady skoro není nezaměstnanost a místní firmy se přetahují o lidi i z Polska.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 5. Danek :

  davidb: Za 1)neodpověděl si na otázku, tak nechápu proč reaguješ.2)dokud u Karviné bude svítit nezaměstnávanost 7% a být nejvyšší v republice,tak je třeba hledat investory.3)základy ekonomiky…čim nižší nezaměstanost, tím vyšší tlak na vyšší mzdy…takže na tom můžeš vydělat i ty ….překvapen?

  Thumb up 2 Thumb down 0
 6. davidb :

  Danek:
  A to nemůžu zareagovat na vaši citaci pana Zemana?
  1- nevím
  2- Těch 7% je prakticky nezaměstnatelných (nebo velká většina z nich). Nebudou pracovat nikde a za nic.
  Nejsem překvapen, vím o tom. Ale taky to může vyústit v to, že nadnárodní firmy to tady zabalí a půjdou dál, protože cena práce bude vysoká tomu co se tady vyrábí.
  3- Kdyby se tím Zeman chlubil před cca 10 lety, ale teď!

  Thumb up 0 Thumb down 1
 7. Danek :

  davidb:1)No vidíš já jsem rád za každou investici do regionu… 2)až tam bude číslo mězi 4-5% bude to dobré, pokud je to tak jak řikáš(je čast.pravda)…tak máme příliš štědry soc.systém…a stát by s tím měl něco udělat.Cena práce v ČR je natolik nízká(dokonce tak nízká, že to naopak brzdí ekonomiku), že opravdu v dohledné době nehrozí úprk nadnárodních společností…to jsou řeči pravicových vlád v minulosti(stejně jako o min.mzdě)..po čase od toho upustili.3)Nechlubí se jen konstatuje.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 8. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Montovny nejsou investice za každou cenu.

  Za další. Labilní projevy egocentrického alkoholika se netýkají témata článku. Ale když už jsme u toho. Stálo by tedy i za zmínku, jak Zemanova vláda umožnila odkup Nové Huti společnosti Mittal, které patří od roku 2003. A nyní tady promlouvá do duše Třineckým železárnám o odkupu.

  Thumb up 7 Thumb down 1
 9. Danek :

  Martin [msstavby.cz]: Další s klasických výlevu Martina. Aspon s tvé stránky by nebylo na škodu trochu slušného chovaní …upozornuji , že ten člověk o kterém si napsal je President ČR.Jelikož si byl mlady prcek, tak nekritizuj něco čemu absolutně nerozumíš.Bylo vybráno s několika variant komu hutě prodat a Jelikož Mittal by druhý největší výrobce oceli(a byl z jeho strany zájem) bylo v minulosti logickým řešením, že se upřednostnila var.že kupec bude Mittal.Jsem přesvečen , že tato var.by se upřednostnila i těd…Bohužel uběhlo dost vody a Mittal se rozhodl, že koupi největší ocelárnu v Italii…jako kompenzaci musel nabídnout prodej 6 hutí včetně Ostravy..určitě by to pro Třinec nebo p.Stnada..bylá zaj.investice…..a mimojiné Babiš i Zeman se přimlouvá s důvodů zvýšení nezaměstnanosti…takže defakto kopou za lidi…Co se tyká montoven to bych s tebou i souhlasil je tam jedno ale,i ta montovna má managment,jsou k němu třeba další služby jako obědy,doprava,kancelařina..bohužel v Karviné se taky neví jak to bude za pár let s OKD+je tam vysoká nezaměstanost i při dnešní nizké nez…..jak řikám až tam bude do 4-5ˇ% bude to dobře.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 10. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: :D :D až tak? President se „s“? To s máš špatně i v první větě. Píše se „z“… z výlevů… Nejvyšší hlava státu, o to ostudnější. Nic nemění na tom, že teď jeho promlouvání o odkupu jsou úsměvná.

  :O Jsme opět u toho, nemohu se vyjádřit k něčemu co si údajně nepamatuji. Týjo, já jsem nezažil Holocaust, co kdybych jej začal popírat, protože nevím. V SPD je to teď prý in.

  Thumb up 2 Thumb down 6
 11. skelet :

  „pravopis o slově prezident x president“

  V tomto případě se jedná o tzv. dublety. Východiskem je slovo cizího původu, které postupem času zdomácnělo.
  Možné jsou tak obě varianty, ale podoba prezident se uvádí jako základní a stylově neutrální, to znamená, že je možné ji použít vždy. Druhá varianta se „s“ je považována za specifickou a je užívána například v odborných textech.

  k NH je to tak jak psal Danek. O krachující Novou Hu´t projevil zájem druhý největší výrobce oceli na světě. Byl důvod mu to neprodat? Asik ne.
  Nabádat může prezident kohokoliv, že je to člověk dávno za zenitem ví skoro všichni.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 12. Martin [msstavby.cz] :

  skelet: Já nezpochybňuji odkup Mitallem, ale současné proslovy.

  Thumb up 0 Thumb down 3
 13. Danek :

  Martin [msstavby.cz]: Úsměvné jsou tvé reakce, proč by se hlava státu a Premier nemohli dát doporučení o koupi. Taktéž je jasné že jakykoliv vlasník muže nebo nemusí akceptovat.Jinak se můžeš vyjádřit k čemukoliv jen ta reakce by neměla být hloupá….což občas byvá(vzpoměnu si: komunisté škodí i po roce 89,ožralý Zeman,SPD a jejich extrem.názory a potiraní holokaustu. Mimojiné včera jsou koukal opět na Soukupa a byl tam p.Faltýnek a Soukup se ho ptal na SDP a že jsou nálepkovaní, že jsou extremisté(které děláš i ty)..Tak k tomu p.Faltýnek jednoznačně odpověděl, že s tím začli ostatní strany hned po volbách,aby SPD zdiskreditovali a tím tlačili na ANO aby s nimi nešli do vlády(a tím snížili počet var.pro sjednaní koalice)….a ještě dodal , že toto ví samozřejmě každé malé díte….bohušel asi to všichni neví.

  Thumb up 1 Thumb down 4
 14. Hynek [msstavby.cz] :

  Danek: pro zajimavost ciste obecne.. prosimte v jake socialni sfere funguje argument, ze neco rikal faltynek u soukupa a rekl, ze to vi kazde male dite? to by me fakt zajimalo. :D

  Thumb up 4 Thumb down 0
 15. Danek :

  Hynek [msstavby.cz]: <Já spíš jen pro zajimavost. Všiml jsem si že když je Martin tzv.v ouzkých najednou se vyroníš ty Hynku….náhoda???

  Thumb up 1 Thumb down 1
 16. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Jako každý i Hynek může reagovat.

  A promin, že ti neodpovídám hned, ale pracuji, studiji a to se bohužel neslučuje s neustálým vysedáváním na internetu.

  „jen ta reakce by neměla být hloupá….což občas byvá(vzpoměnu si: komunisté škodí i po roce 89,ožralý Zeman,SPD a jejich extrem.názory a potiraní holokaustu“

  Ty jsi fakt v jiném vesmíru, asi moc novičoku :)

  Thumb up 1 Thumb down 2
 17. Danek :

  Martin [msstavby.cz]: Taky pracuji.To neřeším, že mi neodpovíš obratem.Jen to je už několikátý případ…kdy neagumentuješ, ale zahradně se objeví posila Hynek…i když předtím tady nepsal….No upřímně ani těd si neposlal žádný komentář k věcem ,(jen hloupě ohodnotil s tím vesmírem) které občas vyslovíš nebo komentuješ agresivním stylem….viz.minulý článek o vlečce do ZOO, neustalé mletí o socialním bydlení v centru atd….i když se bude normální nájemní bydlení na dobré adrese.atd…nebudu se pouštět do další debaty, nemá to cenu….Máš názor zfanatizovaného člověka,kdy nejsi vůbec schopen přiznat, že by ten druhý měl pravdu….

  Thumb up 2 Thumb down 0
 18. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Promin, ale nebudu s tebou souhlasit v tom, že Zeman je alkoholik. nedůstojně reprezentuje stát, lhář, urážeč apod. Dále také nebudu spekulovat nadtím, že komunisté jsou svatoušci…

  Sám poukazuješ na argumenty, ale když jsem se tě dotázal, proč je ODS má nejoblíbenější strana, stále jsem nedostal odpověď. Ale co už, na internetu je každý borec. Je mi líto, že si zde občas musíš ulevit tématy, které zde vůbec nepatří, protože očividně v realu si s tím nemáš s kým popovídat (?). Pak si zde jedeš svou a když ti oponuji, tak mám hloupé názory. Tleskám.

  Jak jsem psal. Hynek se mě nemusí zastávat. Může si zde psát kdykoliv s emu líbí, tak jako ty. Nehledej zatím ilumináty.

  Thumb up 0 Thumb down 1
 19. archerr :

  Danek: podle mne to bude Linglong …..ale kde hergott když barbora je u ledu? navíc v mediich jsou zprávy o Srbsku a Slovensku

  Thumb up 1 Thumb down 0
 20. archerr :

  Danku ale moc tomu nevěřím že tam prezident něco dotáhne… hodně investic domluvených třeba s čínany padlo nebo je jen ticho po pěšině…. ono se většinou jen něco nahodí (dělal to i pan Novák i pan Vondrák ) ale pak nic nic a zase nic ….ostatně včera kritizoval situaci v MS kraji zástupce Hospodařske komory p. Dlouhý

  Thumb up 2 Thumb down 0
 21. Danek :

  Martin [msstavby.cz]: No nedustojne zastupuje stat…a ono otevres zapadni noviny a v diskuzich na nej sama chvala clovek s jasnymi nazory..Nekolikrat jsem cetl skrs celou Evropou,ze lide pisi v zahranici,ze kez by i oni meli oni takoveho prezidenta….a doma ho lodi spini.Ohledne Ods jsem to rekl v reakci na to ze si byl krive obvinen,ze te snad platil Svozil..melo to byt pro zasmani.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 22. aggu :

  Karviná za 50 let bude jedno velké sportoviště. Už je 10 minut po dvanácté. Ale dokud jsou zdroje na tyhle srandičky tak to zjevně místní politiky trápit nebude.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 23. Danek :

  archerr: jo asi to bude ta pneumatikarna.Jinak Zemam nic nedojednava…na to jsou tady Czechinvest+ev.mesto a kraj.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 24. Archerr :

  Danek on osobně jednal s majitelem v číně a jak sám jsi zkopiroval “ zařidil jsem přesun“ jinak podle sme.sk ktere Radek grill sdelil jak to vypada s umisrenim gumarny se Linglong rozmyslel od investovani ve Slezsku na mistě byvalych dolů… Takže krom gumaren to muže být cokoliv …tak snad to klapne a bude vic prace ….

  Thumb up 1 Thumb down 0
 25. Danek :

  No mozna je to toto:https://sdeleni.idnes.cz/robe-lighting-s-r-o-svetelna-technika-novy-vyrobni-zavod-karvina-pxn-/ostrava-sdeleni.aspx?c=A180511_102515_ostrava-sdeleni_lpo

  Thumb up 0 Thumb down 0
 26. Jirka :

  Danek: ne to už je veřejně známo dlouho

  Thumb up 0 Thumb down 0
 27. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: Prosím, pošli mi nějaké odkazy na ty diskuze, rád si je přečtu :D :D

  Problém těch diskuzí je v tom, že tam může diskutovat opravdu kdokoliv.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 28. Danek :

  Martin [msstavby.cz]: Martine,myslim ze znas strejdu Googla..ja spoustu clanku nasel v souvislosti s cetbou nejakych clanku a ctu opravdu hodne a tak nejak jsem se proklikal k zahranicnim novinam a pod nemi lidi psali tyto nazory…byli tyto nazory obycenych lidi…ano diskutuje v podstate kdokoliv..jak pises…to je dle me dobre….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 29. Martin [msstavby.cz] :

  Danek: „ja spoustu clanku nasel v souvislosti s cetbou nejakych clanku“. Takže když dám tohle do Googlu, tak najdu, to co jsi četl ty?

  Prosím tě, co bereš? Opravdu pokud se na něco odkazuješ, tak je lépe vést zdroj. Vážně netuším, které weby navštěvuješ. No, troll jsi luxusní. Navíc to přejímání úsudku z internetových diskuzí… Připomínáš mi tuto paní https://zpravy.idnes.cz/homosexualove-se-budou-snazit-realizovat-sex-s-detmi-rekla-poslankyne-13f-/domaci.aspx?c=A160713_175733_domaci_kop

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.