V Karviné by měl vyrůst Lidl

Společnost LIDL chce v Karviné postavit svou druhou prodejnu. V loňském roce koupila pozemky Technických služeb, kde stálo bývalé zahradnictví (vedle letního koupaliště). Nyní se již místo čistí a připravuje, zatím jde o fázi příprav.

„Ano, tento pozemek je ve vlastnictví naší společnosti. Rádi bychom zde v budoucnu zrealizovali výstavbu nové prodejny. V současnosti je však vše v rané fázi příprav, proto zatím nemůžeme poskytnout detailnější informace o plánovaném projektu. Jakmile v přípravách pokročíme, rádi sdělíme konkrétní plány,“ sdělila nám mluvčí LIDLU Zuzana Holá.

 
zdroj foto: FB Karviná – město které žije

Související články


1 komentář

  1. aggu :

    Gratulujeme.

    Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.