Uzávěrka Young Architect Award 2013

Nenech si své nápady jen v hlavě, pošli je do soutěže mladých architektů

yaa_2013S prázdninami se blíží i uzávěrka soutěže pro začínající architekty do 33 let – YOUNG ARCHITECT AWARD 2013. Do 3. července máš šanci poslat přihlášku a zajistit si tak jedinečný „odrazový můstek“ pro svou profesní kariéru.

Přihlášené práce bude pečlivě zkoumat odborná porota složená z předních českých architektů a profesionálů. Nejlepší projekty však mohou mít zásadní vliv také na to, jak bude vnímat budoucnost české architektury široká veřejnost. Vítězům jednotlivých kategorií bude poskytnut prostor pro prezentaci v odborných titulech.

Na ty nejúspěšnější zároveň čeká finanční odměna. Vítězné práce se veřejnosti představí v rámci putovní výstavy s první zastávkou v Galerii Jaroslava Fragnera. Slavnostní vernisáži v GJF spojené s vyhlášením výsledků bude přítomna i patronka soutěže Eva Jiřičná. On-line registraci najdeš zde.

tisková zpráva yaa.cz

Související články