Úprava vnitrobloku Šrobárova – V. Huga

V Hrabové momentálně probíhá revitalizace chodníků, cest a parkovacích ploch dalšího vnitrobloku.

Související články


1 komentář

  1. Přemek :

    No už aby to bylo dodělané. Původní nyní rozbagrované parkoviště na Šídlovci citelně chybí. Auta parkují všude možně, večer je prakticky nemožné najít volné místo v rozumné docházkové vzdálenosti domů.
    Škoda jen, že realizační firma poničila pěkný trávník mezi Paskovskou a knihovnou tím, aby bagrem přiblížila k renovovanému chodníku 4 palety s dlažbou. Kdyby to udělali ručně na táčkách, bylo by to lepší a navíc jeden z pracovníků, kterého každodenně vidím postávat a podávat tu lopatu, tu pásmo, tu značící sprej, by konečně dělal i něco důležitějšího. Snad to ale zarovnají a osejí trávou.

    Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.