Úprava oblasti u Stříbrného jezera v Opavě

Finance, které snad přijdou z ministerstva, budou použity k celkové proměně areálu a prostředí oblíbeného přírodního koupaliště. Usnadnění přístupu k jezeru bude znamenat kupříkladu nová lávka vedoucí přes řeku Opavu a podchod pod ulicí Rolnickou. Vybudován bude rovněž nový sjezd pro auta a magistrát nechá postavit parkoviště pro zhruba sto dvacet vozidel.

K vodě poté povedou různá přístupová místa, mezi kterými nebude scházet ani molo. V projektu se počítá jak s dospělými návštěvníky, tak i s dětmi, a proto také pro ně zde budou fungovat různé atraktivní doplňky, jako například ostrůvek na hraní, pontony na vodě a další.

celý článek: denik.cz
další článek: idnes.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.