Úprava křižovatky Železárenská / Výstavní

Pohled na nedávno dokončenou přestavbu křižovatky na kruhový objezd.

Související články

Komentáře

  • Tano 30.12.2015  ●  14:46

    To je krásné, že tam nechali i to původní značení, aby to bylo takové přehlednější.

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 1
  • Lukáš 30.12.2015  ●  17:39

    Akorát jsem nepochopil proč ten kruh je tak velký, dneska jsem tam jel s autem ok, ale autobusy, kamiony problém, to uprostřed kruháče se budou pořádat koncerty pro řidiče? Navíc proč je zbytečně udělaný ze zámkové dlažby?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Adam 30.12.2015  ●  23:48

    Ty šutry jsou úžasné. A taky moc pomůžou až to nějaká trubka projede rovně.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • Rýša 31.12.2015  ●  08:38

    Hynek [msstavby.cz]: Asi ano, neb momentálně vypadají jak lejno uprostřed hřiště.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • koudy 31.12.2015  ●  10:22

    Podle mě jeden z mála smysluplných šišáčů u nás. Ale to provedení je na skřípání zubů teda.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 1
  • aggu 02.01.2016  ●  01:01

    Ostravské rondely. Sranda na pokračování? Omyl, někdo se volně inspiroval japonskými zenovými zahradami.
    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fc/Kyoto-Ryoan-Ji_MG_4512.jpg
    Autorovi posíláme písničku.
    Fakt by mě zajímal proces tvorby něčeho takového. Nenašel by se nějaký insider?

    V rámci osvědčeného KISS formátu by tam stačilo nasypat tři tatry hlíny, srovnat do metr vysoké kulové výseče (opatření proti trubkám co neumí točit volantem) a osít travou.
    Já je chápu. Zámkovka se nemusí sekat. V Ostravě s tím máme problémy.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 1
  • j.ree 02.01.2016  ●  10:50

    Ke kruhacum/sisacum. Koukal jsem se do UP/doprava – no nestacim se divit, ty rondely se cpou vsude.. i tam kde to nema zadneho opodstatneni. Proste vsude. Hloupe. Navic i na sebe nenavazuji komunikace a tvori se/budou se tvorit nekolik krizovatek a nelogickych napojeni … Ten, co to navrhuje musi byt snad pod vlivem, nedokazu si to jinak vysvetlit…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • thrpst 07.01.2016  ●  10:46

    Přestavbu obtížné křižovatky na kruhovou je nutné pochválit, ale stavební provedení je katastrofální.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • mJožka 08.01.2016  ●  17:53

    aggu: Průsečná křižovatka byla rozlehlá a před úpravou vodorovného dopravního značení i nehodová. Ve špičce bylo obtížné odbočit vlevo z vedlejších komunikací. Vzhledem k temu, že do křižovatky je plánované napojení přeložené ul. Průmyslová, nikdo by stavební úpravy nepovolil. I proto se odbor dopravy MMO rozhodl (po vyzkoušení lepených obrubníku na kř. Halasova x Výstavní) vytvořit (kapacitnější) okružní křižovatku obdobný způsobem a s třetinovými náklady.
    K argumentům o problému projetí křižovatky autobusy a návěsovými soupravami jen tolik, že díky sněhu je krásně vidět, kolik vozidel s tím přejížděním ostrůvku (ne)má skutečně problém :))

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.