Uličky pod kostelem v Příboře – II. etapa

V Příboře byl dokončen projekt „Uličky pod kostelem v Příboře – II. etapa“. Projekt spočíval v rekonstrukci ulice Karla Hynka Máchy a přilehlých prostor.

Prostor pro vozidla je definován dlažbou z žulové kostky. Zbylé zpevněné prostory jsou vyplněny kamennou valounovou dlažbou. Před rekonstrukcí se zde nacházel asfaltový povrch.

Současně na této ulici probíhá i soukromý projekt. Pečlivá rekonstrukce objektu č.p. 348. Dle katastru nemovitostí je majitelem objektu MgA. Ivo Saniter. Český uprchlík před komunismem v tehdejším Československu a nynější klavírista. Z Vídně se přesunul zpět na severní Moravu. V Příboře vlastní také nedávno rekonstruovaný objekt na ulici Etzlova č.p 218, kde se nachází Apartment vis-à-vis.

Původní stav:

Související články


Komentáře

 1. O. :

  Asi jen ten popisek „Původní stav:“ neni uplne presny. Puvodni stav byl urcite uplne jiny, posledni fotka zobrazuje stav, kam to dotahli komousi.
  Jinak skvela „revitalizace“, palec nahoru, klobouk dolu :)

  Thumb up 6 Thumb down 0
 2. Dan :

  Velmi příjemné.

  Thumb up 5 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.