Těšín hledá podobu Zlatého trojúhelníku

Český Těšín plánuje proměnit plochu po bývalém autobusovém nádraží v centru města.

Ideou je vytvořit zde zelené plochy se zázemím pro kavárnu. Město chce znát názor obyvatel na budoucnost lokality a spustilo internetový dotazník, který je možno vyplnit do 30.6. 2023. I když je plocha označována jako „Zlatý trojúhelník“ a nachází se v exponovaném místě v centru města, první otázka dotazníku je „Přál/a byste si mít v prostoru Zlatého trojúhelníku parkovací místa?„. Přičemž desítky nových míst vznikly právě při budování nového terminálu.

ONLINE DOTAZNÍK

zdroj: tesin.cz

Související články


1 komentář

  1. ELB :

    A co třeba zpřehlednit křížovatku Frýdecká x Jablunkovská x Ostravská X Karvinská, rozdělit ji do dvou samostatných částí a napojit Frýdeckou na Jablunkovskou v přehlednějším místě blíže k nádraží ? Další dotovaná „revitalizační“ kavárna z moci úřední ? V Těšíně je na obou stranách řeky spousta zajímavých podniků podobného typu a na mnohem hezčích místech, nežli je centrální křižovatka města …

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.