Tenisová hala Vendryně

Popis a situace připravovaného projektu tenisové haly ve Vendryni.

Posuzovaný záměr zahrnuje – výstavbu tréninkové tenisové haly, vč. sociálního a relaxačního zázemí, 2 ks venkovních tenisových antukových kurtů s tréninkovou stěnou a tribunami, skladem antuky, zpevněných a parkovacích ploch, obslužné areálové komunikace, přípojek médií a nové trafostanice – jako poslední stavby v rámci společenského, rekreačního a sportovního areálu Vitality Slezsko v obci Vendryně.

Stávající tenisová hala je celoročně plně vytížena a poptávky veřejnosti na zabezpečení dalších sportovních činností a aktivit přiměly investora k řešení této situace v lokalitě, kterou nelze jiným způsobem (vzhledem k těsné blízkostí zařízení ČD) využívat. Předkládaný záměr tak doplňuje předmětné území o sportoviště, které vytvoří veřejnosti požadované kapacity.

Tréninková tenisová hala (74400 x 39500 + cca 15000 x 46200 mm) sestává ze dvou částí – hlavní haly se 4-mi tenisovými kurty a dále z 3-podlažního podsklepeného objektu přístavby se zázemím (šatny, sprchy, WC, sklady), sportovními sály, fitness, squash a golfovým trenažérem.

  Suterén obsahuje manipulační prostor, skladové prostory, technolog.místnost a schodiště s výtahem. Do 1. NP je situován hlavní vstup do objektu, navazuje chodba, rozdělena na špinavou (příchozí) a čistou část s šatnami, sprchami a WC, ošetřovnou, úklid.komorou a WC pro ZTP. Současně vstup ke golfovým trenažérům a do samotné tenisové haly. 2.NP obsahuje sportovní sál, tělocvičnu na stolní tenis, fitness, squash hřiště a opět kompletní soc.zázemí (šatny, sprchy, WC, úklid.komora …).

tenisova hala vendryne

zdroj: EIA

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.