Tenisová hala Frenštát pod Radhoštěm

Ve Frenštátě pod Radhoštěm pravděpodobně vnikne nová tenisová hala.

O stavbě tenisové haly se začalo hovořit na posledním zasedání zastupitelstva Frenštátu pod Radhoštěm v souvislosti s projednáváním záměru odprodeje několika pozemků. O ty projevil zájem Tenisový klub Na Dolině z Trojanovic. Ten by rád na těchto pozemcích, které mají více než pět tisíc metrů čtverečních, postavil krytou tenisovou halu. Pozemky sousedí nebo jsou v těsné blízkosti areálu pod Horečkami, který město revitalizuje a na němž má stát také nové kluziště. Starostka Frenštátu pod Radhoštěm řekla, že se jí záměr výstavby haly líbí.

„Zapadá do konceptu využití té plochy, už dříve jsme počítali, že tam bude nějaký sportovní areál. Myslím si, že tenis rozšíří nabídku a je sympatické, že je tam samostatný investor a chce od města odkoupit pozemek,“ doplnila starostka Frenštátu pod Radhoštěm.

Na dotaz některých přítomných, s jakou investicí se počítá, zaznělo, že se bude jednat o částku 25 až 30 milionů korun. Vedoucí odboru životního prostředí upozornila, že na pozemcích jsou vzrostlé stromy, na což reagoval architekt Martin Janda, že investor si uvědomuje, že by musel provést náhradní výstavbu.

celý článek: denik.cz

Související články


1 komentář

  1. Nimrod :

    Spíš náhradní výsadbu než „výstavbu“ … :-))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.