Svahy Čeladná

Na Čeladné bude dokončený bytový projekt s názvem Svahy Čeladná.

Celkem v rámci projektu vyroste 6 budov.

více: svahyceladna.cz

1. Rado :

Vypadá to hezky, akorát bych něco takového raději viděl v Ostravě než v Čeladné. Anebo otázka zní jinak, proč je něco takového možného v Čeladné a ne v Ostravě ???

2. kdojekdo :

Zde na webu se vyskytuje spousta stavebně všeznalých občanů, kteří se mohou podobné výstavby v OV ujmout, aspoň tak poznají realitní realitu.

kdojekdo: A je zde také mnoho čtenářů, která zajímá v čem údajně lžeme.

4. thvari :

Rado: upřímně? je to fetiš „bydlení v přírodě“, který nejspíš vznikl už za komunismu, kdy se ze špinavých měst jezdilo každý víkend na chaty. já si s radostí vyběhnu na lysou a v Čeladné dám pivo, ale dům si naopak také s velkou radostí postavím v Ostravě a nejlépe přímo v centru někde na Slezské. a díky lidem, kteří chtějí bydlet desítky kilometrů za městem, aby jejich děti mohly dýchat „čerstvý vzduch“, to bude levnější! :-)

5. Davidb :

thvari:
    Jo kdyby čistý vzduch ;-)
    A pak se zvětšuje doprava, protože ty rodinky mají 2 auta aby děti vozily do škol a kroužků do měst.

6. Leona :

Vůbec se to na Čeladnou nehodí. Leona

7. dolil :

A co se tedy hodí na Čeladnou?