Stavební úpravy ZŠ Datyňská

Fasáda byla odhalena a celá stavba ukázala svou novou podobu.

Související články

Komentáře

  • thvari 11.08.2017  ●  14:57

    Pěkná barva fasády. To se dneska moc nevidí.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • cerve 11.08.2017  ●  15:28

    moc povedená rekonstrukce.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 3
  • acdlcia [msstavby.cz] 11.08.2017  ●  16:43

    Taky si říkám že na to jak nekvalitně jsou tam ty práce odvedeny to vypadá celkem dobře.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 2
  • Infoš 13.08.2017  ●  00:29

    Asi už neočekávám u státních zakázek vysokou úroveň architektury, ale upřímně, mansardová střecha na takovýto objekt a v dnešní době? Navíc cenově úplný nesmysl, to by vyšla stejně vegetační plochá střecha a provětrávaná fasáda s obkladem Cetris deskami na horní podlaží – tedy tu nástavbu a mělo by to aspoň důstojný moderní vzhled. Navíc pohled na průčelí mluví sám za sebe, nejednotnost v pozici a velikosti oken a členění jejich křídel dává stavbě pouťový rozměr. To patří na Archwars…

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • aggu 13.08.2017  ●  13:13

    Odraz erudice, nadhedu a velkorysosti zřizovatele školy. Za první republiky, když chtěli v obci školu, pozvali si architekta. Škola, kostel, radnice reprezentovaly obec. Dnes si konšelé pozvou Frantu odvedle a za ušetřený peníz revival Michala Davida na stříhání pásky.

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 0
  • Davidb 14.08.2017  ●  07:39

    Mě se nelíbí ten „nedodělek“ mezi okny v nástavbě.
    Je to jinak šedé = jinde tato barva použita není, a vypadá to jako nedodělané, nevím proč tam jsou ty 2 pruhy!
    A protože na to koukám z domu, tak mi to vadí ještě víc.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • LK 15.08.2017  ●  09:19

    taková retro rekonstrukce ala 90. léta …

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Davidb 15.08.2017  ●  11:31

    aggu: LK:
    Napište, nejlépe s odkazy jak by se to podle vás dalo udělat lépe.
    Nemylsím to ironicky, rád se poučím.
    Rekonstrukce zahrnovala pouze přístavbu patra a zateplení.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 15.08.2017  ●  19:58
    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 0
  • Davidb 16.08.2017  ●  07:16

    acdlcia [msstavby.cz]:
    Ano to je, hlavně ten strop v sálu je fakt mazec.
    Pochopil jsem z toho článku dobře, že výsledná cena je jen za přístavbu?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Marek 16.08.2017  ●  08:21

    Davidb: ano, je to jen za to nástavbu (nová střecha, prosklená fasáda).

    Nechci si zoufat, ale tohle je opravdu pěkné, nějaké drobné chyby by se určitě našly, ale jako celek ten školní areál působí skvostně. Proč to v okolí Prahy jde a zde jsme 100 let za opicemi? Nebo ví někdo o podobném školním areálu na SM?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.