Stavba Bredy brzy přejde do další fáze

Zaměstnanci firmy Gemo dokončili stavbu stavební jámy, záporového pažení a statickou stabilizaci všech stávajících i bezprostředně sousedících objektů. Během několika týdnů převezme stavbu od společnosti Breda & Weinstein generální dodavatel hlavního objektu, kterým je stavební společnost VCES. Výstavba bude pokračovat tak, aby mohl být dodržen termín pro otevření společenského centra Breda & Einstein. V současné době je stanoven na 15. listopad příštího roku.

Po dokončení centra by podle záměru společnosti Develon měl přijít čas na výstavbu plánovaného Slezského dvora na místě bývalé tržnice.

celý článek: denik.cz
info k Slezskému domu: msstavby.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.