Stará škola, Štramberk

Město Štramberk schválilo záměr a vypsalo veřejnou zakázku „Rekonstrukce objektu Náměstí čp. 18 – Stará škola“.

Předmětem zakázky jsou úpravy objektu původní štramberské školy, která byla v posledních letech využívána jako penzion. Nově zde bude vybudováno komunitní centrum – knihovna, zázemí pro různé spolky apod. Zadní přístavba pro penzion z 90.let bude odstraněna a na místa bude postavena přístavba nová, vzhledově citlivější.

Současný stav:

zdroj: sluzby.e-zakazky.cz