Sportovní hala Dětmarovice

Obec Dětmarovice vypsala veřejnou zakázku na realizaci sportovní haly.

Konkrétně dojde k vybudování objektu haly, jejího vybavení a zpevněných ploch pro parkování vozidel. V současné době se na řešených pozemcích nachází část sportovního areálu – tréninkové hřiště. Stavba je navržena v současně zastavěném území obce, řešené pozemky jsou plánovány obcí pro výstavbu stavby tohoto typu a doplní stávající sportovní areál, s výstavbou bylo plánováno – pozemky jsou napojeny samostatnou účelovou komunikací a v oplocení je připravena vjezdová brána.

Hlavní využití stavby je pro sportovní vyžití obyvatel obce, hala je navržena pro většinu sálových sportů – házenou, volejbal, basketbal, florbal, florbal atd. Povrch podlahy v hale je uzpůsoben na tyto sporty. Dále se v hale bude nacházet lezecká stěna a jeden squashový kurt. Součástí sportoviště je i pevná tribuna pro 104 diváků. V hale se nachází i odpovídající zázemí pro sportovce a diváky – pět šaten o kapacitě 20 sportovců, jedna pro 4 rozhodčí, hygienické zázemí u šaten i pro veřejnost, k dispozici bude společenská místnost. Halu bude možno využívat i pro kulturně společenské akce, avšak s ohledem na použitou podlahovinu sportoviště.

zdroj vizualizace: detmarovice.cz
zdroj text: vhodne-uverejneni.cz

Související články


Komentáře

 1. cervik :

  Pripada mi to jako nejaky pavilon v zoo…

  Thumb up 7 Thumb down 1
 2. M :

  připadá mi to jako 80. léta

  Thumb up 1 Thumb down 1
 3. Novak :

  Na co bude sport. hala v malé vesnici, ani větších městech nejsou dostatečně využité. Obec má asi dost peněz

  Thumb up 0 Thumb down 14
 4. Mr. T :

  Naprostý nevkus. Architekt by měl dostudovat a banda co vybrala tento projekt dát okamžitě výpověď.

  Thumb up 1 Thumb down 3
 5. PK-Ostrava :

  No ta malá vesnička má 4 200 obyvatel. ˇkolní tělocvična malá stejně jako sokolovna. O tom že by byla hala prázdná pochybuji . Je nedostatek takovýchto hal pro sport .

  Thumb up 5 Thumb down 0
 6. Archilajk :

  Z architektonického pohledu lajka se mi tento návrh líbí. Na první pohled jsem si ale vzpomněl na Bruselský styl. Ale tak proč bychom nepostavili „Neobrusel“, že.

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.