Soukromá MŠ Ostrava-Muglinov

Vizualizace plánované rekonstrukce objektu pro potřeby soukromých jeslí a MŠ v Ostravě-Muglinově.

zdroj: FB Bystroň Group

Související články


Komentáře

 1. Michal :

  Jesle místo Mexika? U frekventované cesty?
  Bravo.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 2. Crazym :

  Přeji firmě BabySamien s.r.o. s jejím ústavem BabySamien Little school, z. ú. hodně štěstí v podnikatelském záměru. Tam svěřenci toho ústavu z výběhu cca 300 metrů čtverečních obehnaném zdí aspoň neutečou a když jo, ty dvě cesty kolem se o ně postarají :DD Ale co, furt lepší než aby to tam pustlo a nakonec se to rozpadlo ale nechtěl bych vidět tam to polední spaní dětí :-)

  Thumb up 4 Thumb down 2
 3. thvari :

  Crazym: tak ta předimenzovaná Bohumínská by klíďopíďo mohla mít jen dva pruhy s omezením na 50 km/h, zbytek by mohl být chodník/(rovná, samostatná!)cyklostezka/zeleň. hned by to tam bylo příjemnější… :)

  Thumb up 5 Thumb down 9
 4. Michal :

  Kdepak, Bohumínské bude stačit jeden pruh s omezením na 10 km/h, zbytek chodník a zákoutí se stolečky pro dobrosery.

  Thumb up 9 Thumb down 10
 5. Martin [msstavby.cz] :

  Na co si to s nějakou „hustou“ dopravou na Bohumínské hrajete? V Ostravě rozhodně hustá doprava není. Navíc i ulice, po které projedou desetitisíce aut mmůže vypadat dobře a lidí kolem ní bydlí, sedí v zahrádkách restaurací, žijí…

  Thumb up 2 Thumb down 4
 6. Crazym :

  Martin [msstavby.cz]: No v poměru k nějakým světovým metropolím určitě „hustá“ doprava v Ostravě není a určitě někde existují ulice co po nich projedou desetitisíce aut a lidé na ni bydlí a žijí ale zkuste si tam jít někdy užít té pohody třeba tím, že si uděláte relaxační piknik na konci parku na pěší lávce. A nemusíte ani dolů na ulici, stačí na horní podestě mostu https://mapy.cz/s/21Gmi a pak nám tu popište svoje pocity :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. Crazym :

  Tak na budově se pracuje http://www.imagehosting.cz/?v=2712201761.jpg
  Jen jsem zvědavý jak na tomhle plácku http://www.imagehosting.cz/?v=271220uhu.jpg vytvoří ten kouzelný koutek z vizualizace na třetím obrázku zde nahoře, kterou určitě předložili i při žádosti o dotaci http://www.imagehosting.cz/?v=271220fef.jpg která určitě nekřiví trh a tomu zvýšení kapacity o 20 míst hodně pomůže, protože těch pár drobných https://www.dotinfo.cz/dotace/d87bec0d-ca01-4076-8aab-c1b7c7ba64ff určitě neslouží k zhodnocení soukromého majetku nějakého chudáka a je sociální podporou obyvatelstva k zvýšení kvality života v té naší unii :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Crazym :

  Dnešní stav, střecha hotová a zatepluje se http://www.imagehosting.cz/?v=p3096248.jpg

  Thumb up 1 Thumb down 0
 9. Aleš :

  Proč se opětovně zateplovalo,když už to zateplené bylo? I střecha byla zánovní pokud si dobře pamatuju.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.