Skatepark Příbor

Město Příbor plánuje přestavbu místního skateparku. Vypsalo veřejnou zakázku na dodavatele.

Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce stávajícího skateparku. V rámci projektu bude realizován nový celobetonový skatepark v půdorysném tvaru obdélníku 13,0 x 44,7 Betonová plocha skateparku je 582 m2. Stavba je tvořena vyztuženou skořepinou betonovanou nástřikem na předem vytvarovaném podkladu. Vodorovné plochy budou dilatovány v celcích cca 6 x 6 m. Celý park je dále doplněn kovovými trubkovými překážkami tzv. raily.
Součástí projektu je úprava okolí nového skateparku spořívající v rekonstrukci zpevněných ploch, tj. odstranění stávajících asfaltových krytů a betonových panelů, realizace nových dlážděných ploch a osazení mobiliáře (lavičky, stojany na kola, odpadkové koše aj.).

pramen: vhodne-uverejneni.cz

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.