Sídlo společnosti OPTICS TRADE

V Novém Jičíně vyrostla novostavba společnosti OPTICS TRADE, spol. s r.o.. Stavba působí z většiny dokončeně. Aktuálně probíhají terénní úpravy okolí stavby.

Související články


Komentáře

 1. Jiri :

  Černozem, příroda, krásná obytná lokalita, nad tím meditační park… Kdo komu co, že tohle může stát zde? Průmyslová zóna je na co?

  Thumb up 4 Thumb down 1
 2. Petr :

  Firmě která se zabývá opravou vojenské techniky 🤮 a tím pádem v této době neomezený přísun financí..

  Thumb up 2 Thumb down 9
 3. Hans :

  Petr: Žijete v bludu Petře. Tato společnost začala na daném místě stavět v roce 2020 nebo 2021 a povolovací procesy určitě běžely ještě v předchozích letech. Se soucasnou politickou situací to nemá nic společného. Snad jednou prozřete.

  Thumb up 13 Thumb down 1
 4. Petr366 :

  Na panských loukách je škoda tohohle monstra.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. Jiri :

  Petr366: Už jak se shrnul povrch, ta hromada černozemě, tak jsem se děsil, kdo mohl tohle povolit? Město si vyčlení prostor pro průmysl vedle dálnice na Frýdek a pak bez problémů staví krabice a asfalt na nejlepších pozemcích? Navíc tiráky se sem budou cpát městem! Myslel jsem že tyhle přešlapy má už Nový Jičín za sebou.

  Thumb up 3 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.